2016. 12. 10. szombat - Judit 0°C | 9°C

Lukács legyőzte Klampár Tibort

Magas színvonalú mérkőzésen az extraligás Floratom asztalitenisz-csapata nem okozott csalódást fantasztikus hangulatot teremtő szurkolótáborának, magabiztosan tartotta otthon a két bajnoki pontot, s ezzel továbbra is őrzi előkelő 4. helyét a tabellán.
A párosok küzdelmében visszafogottan játszott a Dudás, Lukács duó, csak fellángolásaik voltak a nyitó összecsapáson, így 4 szettben vereséget szenvedtek, 0–1. Szerencsére Dudásnak nem okozott gondot a vendégek harmadik számú játékosának legyőzése, 1–1, Lukács azonban a végletekig kiélezett csatában, a döntő játszmában vereséget szenvedett, 1–2.

Úgy tűnt, a vendégek a találkozó elején meglephetik Tóth Tibor edző tanítványait, hiszen a még mindig zseniális csuklójú, világbajnok Klampár Tibor a döntő játszmában már 8–4-re vezetett Kriston ellen, aki a szurkolók biztatása közepette, hatalmas küzdelemben a maga javára fordította a találkozót, 2–2. Dudás négy játszmában hozta a második mérkőzését az egykori csapattárs, Bohács ellen, ugyanígy tett Kriston is, bár ő sokkal kiélezettebb mérkőzésen győzte le Baranyit, 4–2. A mérkőzés eldőlt, amikor Lukács végig vezetve győzte le Klampárt, 5–2. A közönség tombolt! Kriston ezen a napon nem tudott hibázni, ezzel nagy örömet okozott a szurkolóknak, 6–2.

Tóth Tibor: – Közönségszórakoztató mérkőzésen sikerült itthon tartani a két pontot, továbbra is jó formában játszik a csapat, bizakodva várjuk a Pécs elleni, jövő heti derbit.

Floratom Szeged AC–Békési TE 6–2

Férfi asztalitenisz Extraliga, Szeged, 150 néző. A szegedi győzelmeket szerezték: Kriston 3, Dudás 2, dr. Lukács 1.

Tóth Cili esete a száz palacsintával

Idei szezonbeli legnagyobb különbségű győzelmét aratta a Szeviép-Szeged női kosárlabdacsapata… Tovább olvasom