Délmagyar logó

2018. 05. 23. szerda - Dezső 16°C | 27°C Még több cikk.

Megye III.: meccsek a dobogóért

Izgalmas hétvége elé nézünk a megyei III. osztályú labdarúgó-bajnokságban, hiszen minden csoportban lesz rangadó.
A Termál csoportban például az első Baks játszik a második Balástya ellen otthon, a Homokháti csoportban Zákányszékre (3.) látogat a Mórahalom II. (5.), a Szegedi csoportban a harmadik UTC II. érkezik a negyedik Újszentivánhoz, míg a Tisza–Maros csoportban a Móravárosi Kinizsi (2.) lesz a Kiszombor (4.) vendége.

A hétvége programja

10. forduló
, Tisza–Maros csoport, szombat, 11 óra: Makó III.–Marosmenti UFC, Makó, vezeti: Kovács Sándor (Balázs, Vízhányó). 14.30: Fábiánsebestyén II.–Ambrózfalva-Csanádpalota II., vezeti: Bujdosó Attila (Boldog, Somodi G.). Maroslele–Apátfalva, vezeti: Csöngető Csaba (Kovács I., Tihanyi Cs.). Kiszombor–Móravárosi Kinizsi, vezeti: Savanya István (Csuka, Gáleg). Vasárnap, 14.30: Szentmihály II.–Ferencszállás-Deszk II., Gyálarét, vezeti: Varga Attila(Bába, Dósa Rácz). Pitvaros–Földeák, vezeti: Fekete Csanád (Szűcs I., Varga I.).

Bordányban is gyűjtenek

Sportszerű felajánlással élt a vasárnap 13.30-kor kezdődő megyekettes Bordány–Üllés meccs előtt a hazai csapat vezetősége: a bajnoki bevételét a szeptember elején autóbalesetet szenvedő üllési futballista, Babarczi Tamás felépülésére ajánlják fel. A 400 forintért vásárolható belépők mellé egy csomag szotyolát vagy tökmagot adnak ajándékba, a meccs a 14 éven aluliak számára ingyenes. A játékos felépülésének támogatására átutalással is van lehetőség, a Partiscum Takarékszövetkezetnél vezetett 57600022-15218375-es bankszámlaszámon (a számlatulajdonos neve: Tóth Zsanett). A közlemény rovatba kérik feltüntetni: „Babarczi Tamás felépüléséért".

Szegedi csoport, szombat, 12.30: Kiskundorozsma II.–Baktó-Petőfitelep, vezeti: Király Tamás (Bánáthy, Bálint). 13 óra: FK 1899 Szeged II.–Zsombó II., Szeged, Felső Tisza-parti stadion, vezeti: Tóth Csaba, (Semetka, Forgó). 14.30: Újszentiván–UTC II., vezeti: Kiss Gábor (Bálint, Ruzicska). IKV-Alsóváros–Szentmihály, Gyálarét, vezeti: Stetakovics Márió (Farkas K., Vincze B.). Vasárnap, 13.30: Algyő II.–Rock Klub, vezeti: Gáleg Norbert (Bán B., Böszörményi). SZVSE II.–Pázsit, vezeti: Somodi Gábor (Tihanyi, Kovács I.).

Homokháti csoport, szombat, 14.30: Zákányszék–Mórahalom II., vezeti: Orosz Kornél (Gargya, Szarvas). Balotaszállás–Domaszék, vezeti: Dobó Zoltán (Szalai Sz., Zab). Bordány II.–Sándorfalva II., vezeti: Farkas Szilveszter (Cseh G., Farkas T.). Vasárnap, 11.30: Csongrád III.–Ruzsa, vezeti: Halász József (Halász L., Kozák). 13.30: Öttömös–Forráskút, vezeti: Bánáthy János (Szarvas, Rácz L.). Pusztamérges–Szatymaz, vezeti: Erdélyi Tamás (Kádár N., Szilágyi).

Termál csoport, szombat, 14.30: Pusztaszer–Kistelek II., vezeti: Szilágyi József (Cser, Rácz L.). Dóc–Csanytelek, vezeti: Faragó Barát Zoltán (Jaksa, Garamvölgyi). Baks–Balástya, vezeti: Kádár Németh Zoltán (Madácsi, Sári). Vasárnap, 14.30: Csongrád II.–HFC II., vezeti: Botlik Róbert (Kozák, Halász L.). Derekegyház–Székkutas II., vezeti: Király Tamás (Savanya, Asztalos). Szegvár–Fábiánsebestyén, vezeti: Túri Tamás (Kiss G., Orosz).

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Látványos játékkal nyertek: Szedeák-Nyíregyháza 89-71

Mind a négy negyedet, és így a bajnokit is megnyerte a Szedeák a Nyíregyháza ellen, megvan a csapat… Tovább olvasom