2017. 09. 20. szerda - Friderika 10°C | 18°C Még több cikk.

Nézze meg a Makó FC MTK II. elleni győzelmét!

Az NB II Keleti csoportjának utolsó őszi fordulójában a Makó FC 3-2-re verte az MTK II. együttesét. Nézze meg a meccs összefoglalóját!
Makó FC–MTK II. 3–2 (2–1)
Labdarúgó NB II, Keleti csoport, 15. forduló. Makó, Erdei Ferenc téri sporttelep, 450 néző. Vezette: Erdős.
Makó: Czirbus 6 – Rakonczai 6, Tóth I. 6,5, Béres 6,5, Krucsó 6 – Csamangó 6, Magyar 6,5, Puskás Cs. 6,5, Nagy A. 6 – Fülöp 5,5 – Varga R. 6,5. Edző: Kolozsvári János.
MTK II.: Groppioni – Hajdú S., Kelemen, Zámbó, Ódé – Sasa, Gál – Csiki, Nikházi, Pál – Molnár M. Edző: Pölöskei Gábor.
Gólszerzők: Varga R. a 8., Nagy A. a 18., Csiki a 32., Magyar a 61., Nikházi a 85. percben.
Csere: Nagy A. helyett Bakos (6) az 58., Sasa h. Kákonyi a 62., Csiki h. Skriba a 70., Molnár M. h. Kákonyi a 70., Fülöp h. Kószó a 73., Csamangó h. Kulacsik a 75. percben.
Sárga lap: Magyar a 23., Gál a 45., Béres a 87. percben.

A Makó sikere.

Góltörténet
8. perc:
szöglet után Magyar György a hosszúról visszafejelte középre a labdát, amelyet Varga Róbert szintén fejjel juttatott a kapuba, 1–0.
18. perc: Béres Róbert a félpályáról ívelt előre szabadrúgásból, a labda Nagy Andor elé került, aki okosan emelt át a kifutó Groppionin, 2–0.
32. perc: Nikházi 26 méteres szabadrúgása Czirbus előtt kellemetlenül pattant le, a vetődő kapus csak kiütni tudta azt, Csiki pedig a jobb sarokba passzolt, 2–1.
61. perc: Puskás Csaba jobbról, a félpályáról szabadrúgásból ívelt a 16-oson belülre, Magyar György pedig teljesen egyedül maradva csúsztatott 10 méterről a jobb alsóba, 3–1.
85. perc: Nikházi Márk lövése felpördült egy lábon, a labda a tehetetlen Czirbus Gábor felett hullott a hálóba, 3–2.