Délmagyar logó

2016. 08. 29. hétfő - Beatrix, Erna 18°C | 29°C

Szombaton rajtol a Téli Bajnokság

Szombaton három, vasárnap pedig öt csoportban rajtol el a Magyar Labdarúgó Szövetség megyei igazgatósága által kiírt és megszervezett Téli Bajnokság.
A nagypályás tornán az első hétvégén kétszer 30 percig tart egy találkozó, a négyesekből az első helyezettek az 1–8., a másodikok a 9–16., a harmadikok a 17–24., a negyedikek pedig a 25–32. helyért játszanak tovább a többi hétvégén kuparendszerben, immár a hagyományos, 90 perces mérkőzéseken. A találkozókon öt próbajátékos szerepeltethető, a labdarúgóknak érvényes sportorvosi igazolással kell rendelkezniük.

A menetrend, Szentes, szombat, 9: Csongrád-Turbó–Csanytelek, 10.15: Nagymágocs–Fábiánsebestyén, 11.30: Nagymágocs–Csongrád-Turbó, 12.45: Csanytelek–Fábiánsebestyén, 14: Nagymágocs–Csanytelek, 15.15: Csongrád-Turbó–Fábiánsebestyén.

Mórahalom, szombat, 10.15: Tömörkény–Universitas, 11.30: Tömörkény–SZVSE, 12.45: Bordány–Universitas, 14: Tömörkény–Bordány, 15.15: SZVSE–Universitas, 16.30: SZVSE–Bordány.

Kiskundorozsma, szombat, 9: Kiskundorozsma–Szőreg, 10.15: Rock Klub–Kübekháza, 11.30: Rock Klub–Kiskundorozsma, 12.45: Szőreg–Kübekháza, 14: Rock Klub–Szőreg, 15.15: Kiskundorozsma–Kübekháza.
Szentes, vasárnap, 9: Mindszent–Székkutas, 10.15: Földeák–Mártély, 11.30: Földeák–Mindszent, 12.45: Székkutas–Mártély, 14: Földeák–Székkutas, 15.15: Mindszent–Mártély.

Kiskundorozsma, vasárnap, 9: St. Mihály–Zsombó, 10.15: Újszentiván–Pázsit, 11.30: Újszentiván–St. Mihály, 12.45: Zsombó–Pázsit, 14: Újszentiván–Zsombó, 15.15: St. Mihály–Pázsit.

Makó, vasárnap, 9: Maros-menti UFC–Apátfalva, 10.15: Tiszasziget–Maroslele, 11.30: Tiszasziget–Maros-menti UFC, 12.45: Apátfalva–Maroslele, 14: Tiszasziget–Apátfalva, 15.15: Maros-menti UFC–Maroslele.
Algyő, vasárnap, 9: HFC II.–Tápé, 10.15: Móravárosi Kinizsi–Szikáncs, 11.30: Móravárosi Kinizsi–HFC II., 12.45: Tápé– Szikáncs, 14: Móravárosi Kinizsi–Tápé, 15.15: HFC II.–Szikáncs.

Sándorfalva, vasárnap, 9: Kistelek–Baks, 10.15: Deszk–Balástya, 11.30: Deszk–Kistelek, 12.45: Baks–Balástya, 14: Deszk–Baks, 15.15: Kistelek–Balástya.
Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Vasas-siker a Bestbyte-kupán

Vasas-siker a Bestbyte-kupán
Először rendezték meg Szegeden a Bestbyte-kupa U9-es nemzetközi teremlabdarúgó-tornát. Tovább olvasom