2017. 09. 26. kedd - Jusztina 13°C | 22°C Még több cikk.

Deák Bárdos Mihály bronzérmet szerzett az Eb-n

Birkózás - Bronzérmet szerzett a vilniusi birkózó Európa-bajnokság vasárnapi zárónapján a 120 kilogrammos kategóriában induló Deák Bárdos Mihály.
A magyar sportoló kikapott a nyolcaddöntőben, svéd legyőzője azonban később döntőbe jutott, így Deák Bárdos a vigaszágon folytathatta, ahol egészen a bronzéremig menetelt. A harmadik helyért vívott csatában az orosz Alekszandr Anuncsint győzte le.

A pekingi olimpián ezüstérmes Fodor Zoltán a 84 kilogrammos versenyzők között szintén kikapott a nyolcaddöntőben, csak vigaszágon folytathatta. A folytatásban első összecsapását sikeresen nyerte, a második körben azonban kikapott az észt Eerik Aps-tól, így nem szerzett érmet.

A 96 kilogrammos Kiss Balázs már az első körben búcsúzott, így nem jutott vigaszágra.

A magyar válogatott ezzel befejezte az Európa-bajnokságot, a magyar sportolók mindössze két érmet szereztek, Deák Bárdos Mihály mellett Barka Emese szerzett ezüstöt.

Rátgéber csapata nyerte az Euroligát, a Sopron 4.

Az orosz Szpartak Moszkva nyerte vasárnap a női kosárlabda Euroligát, miután a döntőben legyőzték a… Tovább olvasom