2017. 02. 19. vasárnap - Zsuzsanna -1°C | 7°C Még több cikk.

Győztes gólt lőtt Gera, élen a West Brom

Győztes gólt lőtt a West Bromwich Albion színeiben Gera Zoltán kedden este. Szintén gólt lőtt Ferenczi István is, a Barnsley azonban így is kikapott.
Győztes gólt lőtt a West Bromwich Albion színeiben Gera Zoltán kedden este. A magyar játékos a Wolverhampton ellen talált be az 59. percben, csapata ezzel a góllal nyerte meg a meccset. A WBA idegenbeli győzelmének köszönhetően átvette a vezetést a tabellán és nagy lépést tett a feljutás felé.

Szintén gólt lőtt Ferenczi István is, a Barnsley azonban így is kikapott hazai pályán 3-1-re a Hull City-től. A válogatott csatár a 90. percben vette be a vendégek kapuját.

Championship, Anglia: Wolverhampton - West Bromwich Albion 0-1 G: Gera (59.) Barnsley - Hull City 1-3 G: Ferenczi (90.), ill. Marney (24. tizenegyesből), Ashbee (52.), Windass (83.)

A tabella élmezőnye: 1. West Brom 43 mérkőzés / 74 pont 2. Hull 43/72 3. Stoke 43/72 4. Bristol City 43/71 5. Watford 43/69 6. Crystal Palace 43/65 7. Ipswich 43/64

(Az első két helyezett automatikusan feljut a Premier League-be, a 2-6. helyezettek osztályozót játszanak egymás ellen.)