2016. 12. 10. szombat - Judit 0°C | 9°C

NB I: a Diósgyőr legyőzte a Kecskemétet

A Diósgyőr hazai környezetben 4-1-re nyert a Kecskemét ellen a labdarúgó Soproni Liga 5. fordulójának szombati mérkőzésén.
A Diósgyőr remek első 30 percet produkált, kapujához szegezte ellenfelét, jól kihasználta helyzeteit és gyakorlatilag eldöntötte a három pont sorsát. A szünet után a diósgyőriek az eredmény tartására rendezkedtek be, a hajrában pedig a kinyíló vendégvédelem mellett Balajti újabb találatával bebiztosították a diadalt.

Eredmény: Diósgyőri VTK - Kecskeméti TE-ERECO 4-1 (3-1), Diósgyőr, 2500 néző, v.: Németh Á., gólszerzők: Milicic (4.), Szabó V. (24.), Balajti (26., 90.), illetve Csordás (32.), sárga lap: Ivancsics (68.), Milicic (70.), Kovács Z. (82.), illetve Koncz (50.).

Forma-1, Európa Nagydíj: Sutil nyerte a 3. szabadedzést

Meglepetésre Adrian Sutil, a Force India német pilótája érte el a legjobb időt a szombat délelőtti,… Tovább olvasom