2017. 07. 25. kedd - Kristóf, Jakab 18°C | 29°C Még több cikk.

Verrasztó Evelyn világcsúccsal aranyérmes

A magyar úszócsapat első érmét szerezte az isztambuli rövidpályás Európa-bajnokságon.
Verrasztó Evelyn szerezte a magyar úszócsapat első érmét a csütörtökön elrajtolt isztambuli rövidpályás Európa-bajnokságon, ahol a 200 m vegyes döntőjében világcsúcsidővel érdemelte ki az első helyet.

A Jövő SC klasszisa, aki e számban másodikként és harmadikként is állt már Eb dobogón korábban, 2:06.01 perccel tartotta a világrekordot november 6-a óta, s ezen javított most jelentősen, 2:04.64 perccel csapva a célba.

A második helyen az olasz Francesca Segat, a harmadikon pedig a brit Hannah Miley végzett.

Eredmények:
200 m vegyes, Európa-bajnok: VERRASZTÓ EVELYN 2:04.64 perc - világcsúcs (régi: 2:06.01 p, Verrasztó, 2009.11.06., Moszkva) 2. Francesca Segat (Olaszország) 2:06.21 3. Hannah Miley (Nagy-Britannia) 2:06.96

Női kézilabda vb: vereség Norvégia ellen

A magyar női kézilabda-válogatott 25-19-re kikapott szerdán az olimpiai és Európa-bajnok norvég csapattól a kínai világbajnokság 4. fordulójában. Tovább olvasom