2019. 01. 19. szombat - Sára, Márió -4°C | 4°C Még több cikk.

A(z) „utánpótlás” címke találatai(282 találat)

01.07. 08:25 #utánpótlás
Ádándi-Kiss Gyula büszkén emlékszik vissza 2018-ra

Lapunk, a Délmagyarország immár 49. alkalommal jutalmazta a tavalyi év legjobb sportolóit, a decemberi gálán összesen húsz üvegtrófeát adhattunk át a Hungi Vigadóban a CE Glass jóvoltából. Sorozatunkban mindennap bemutatunk egy díjazottat, most Ádándi-Kiss Gyulát, akivel kapcsolatban váratlan változások történtek. Az elismerést főként az Ugrai Pannával végzett munkája miatt kapta, hiszen a 14 esztendős úszó saját korosztályában két bajnoki címet is szerzett, de a tehetség december vége óta már nem díjazottunkkal készül.

06.07. 06:26 #utánpótlás

Főszerepben a Sun City-sek

A szegedi Sun City Triatlon Team beindult: bajnoki érmet szereztek, és vb-kvalifikációt értek el a klub versenyzői. A tavasz első sikereit Bulitka László kezdte el szállítani: két egymást követő futóversenyen nyert arany- és bronzérmet a Nyírségben, majd áprilisban a budapesti Vivicittá félmaratonon 444 csapatot megelőzve a háromfős váltóban állhattak a dobogó legfelső fokára Bényei Szilárddal és Harsányi Zsolttal.