Helyi sport

2017.11.26. 19:54

Még tart a góliszony a Szeged 2011-nél

Egy korán kapott gól okozta a vesztét a Szeged 2011-Grosics Akadémia csapatának, amely a labdarúgó NB II 19. fordulójában Gyulán a Csákvárt fogadta. A vendégek az 1. percben Molnár Tibor révén jutottak vezetéshez, és ezt az előnyt megőrizték a meccs végéig.

Munkatársunktól

Szeged 2011-Grosics Akadémia–Csákvár 0–1 (0–1)

Merkantil Bank labdarúgó NB II, 19. forduló. Gyula, Grosics Akadémia, 100 néző. Vezette: Ducsai József (Punyi, Berényi).

Szeged 2011-GA: Szántai –Coroian, Causic (Papp F., a szünetben), Farkas M., Katona (Beke, 23.) – Horváth A., Povázsai – Szabó P., Germán, Zabari – Zádori (Balogh G., 69.). Edző: Supka Attila.

Csákvár: Markek – Rétyi, Tar, Csonka, Baranyai – Papp M. (Polonkai, 69.), Mészáros D., Galambos (Bokros, a szünetben) – Sándor Gy. – Molnár T., Oldal (Kiprich D., 80.). Edző: Szíjjártó István.

Gólszerző: Molnár T. (1.).

Sárga lap: Causic (34.), Szabó P. (80.), ill. Papp M. (46.), Baranyai (62.).

A legnagyobb hazai helyzetet Germán Tamás hagyta ki, akinek a 70. percben eleresztett bombáját tolta a léc fölé a Csákvár kapusa. A szegediek rossz sorozata, góliszonya tovább tart: sorrendben a 11. mérkőzésükön nem nyertek, és ezeken összesen két gólt szereztek...

Supka Attila: – Szégyellem magam, és gondolkodóba estem a folytatást illetően. Úgy látszik, még több kell edzőtől és játékostól egyaránt.

Sopron–Kisvárda 2–2, Budaörs– Budafok 2–1, Mosonmagyaróvár– Zalaegerszeg 3–1, Kazincbarcika–Cegléd 1–2, Soroksár– Békéscsaba 0–2, Dorog–Vác 2–0, MTK–Siófok 3–1, Gyirmót–Győr 2–0, Nyíregyháza– Szolnok 2–0.