A magyar kupában idegenben jó eredményt értek el

2024.04.14. 09:58

Sokat érhet a döntetlen

A férfi tekecsapat magyar kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Szegedi TE idegenben, Répcelakon 3:3-as döntetlent ért el, így bizakodva várhatja a visszavágót.

Milan Jovetics ugyan nem szerzett csapatpontot, de szoros meccsen szenvedett vereséget, és ez most fontos volt.

Ahogy várni lehetett, nehéz mérkőzésen van túl a szegedi férfi tekecsapat. A magyar kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén Répcelakon lépett pályára a friss bajnok, és bizony megszenvedett azért, hogy olyan eredményt érjen el, amely biztató a visszavágóra.

A sorozat egyedisége révén mindössze négy párban léptek pályára a csapatok, és ezekből a párharcokból csak egyet nyertek meg a vendégek, viszont az összfa révén sikerült kiharcolni az értékes döntetlent.

Végeredmény, férfi tekecsapat magyar kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés:

Répcelak–Szegedi TE 3:3 (2486:2526)

A párok: Móricz Z.–M. Jovetics 1:0 (2:2, 649:637), Tóth Á.–Zapletán Zs. 0:1 (0:4, 577:656), Danóczy R.–Kiss N. 1:0 (2:2, 623:600), Bíró P.–Karsai L. 1:0 (3:1, 637:633).