Sport

2012.08.28. 10:53

Czink simán kikapott Sarapovától a US Open 1. fordulójában

A harmadik kiemelt Sarapova sima két szettben, 6:2, 6:2-re verte a magyar lányt.

MTI

[namelink name="Czink Melinda"] két sima szettben vereséget szenvedett a harmadik helyen kiemelt, 2006-os győztes orosz Marija Sarapovától New Yorkban az idei negyedik, utolsó Grand Slam-torna, az amerikai nyílt teniszbajnokság első fordulójában.

Czink simán kikapott Sarapovától a US Open 1. fordulójában. Fotó: MTI/EPA/John G. Mabanglo (galéria)

A viadal hivatalos honlapjának beszámolója szerint a mérkőzés mindössze 67 percig tartott.

A másik három magyar játékos, Babos Tímea, Szávay Ágnes és Arn Gréta a tervek szerint valószínűleg kedden kezd. Babos egy magyar származású brit játékossal, Johanna Kontával, míg Szávay és Arn egymással játszik.