2016. 12. 09. péntek - Natália -4°C | 8°C

A hosszabbításban mentett pontot a KTE

Kecskemét – A KTE-Ereco labdarúgócsapata a 91. percben egyenlített a Szolnok vendégeként a szerdai Ligakupa mérkőzésen. Online közvetítésünk a mérkőzésről.

Ligakupa, „A" csoport, 3. forduló

Szolnoki MÁV – Kecskeméti TE-Ereco 1-1 (0-0)
Szolnok, 100 néző. Vezeti: Gaál Gyöngyi (Varga G., Kovács II G.)
Szolnok: Tarczy – Schindler, Antal (Stanisic, 60.), Mile (Vörös, 55.), Hevesi-Tóth (Szalai, 62.) - Rokszin, Lengyel, Búrány, Tchami - N’Galle (Molnár Z., 84.), Remili (Koós, 55.). Vezetőedző: Simon Attila
KTE: Tóth Z. – Urbán, Bagi, Gyagya (Nagy V., a szünetben), Farkas I. – Patvaros (Farkas A., 55.), Bertus (Brdaric, 55.), Hegedűs (Tölgyesi, a szünetben) – Csordás, Dosso, Szabó T. Vezetőedző: Tomiszlav Szivics
Gólszerző: Koós (59.), Csordás (91.)
Sárga lap: Antal (24.), Szabó T. (71.)
Piros lap: -

Köszönjük Olvasóink figyelmét! Ne feledjék, pénteken 17 óra kezdettel KTE - Újpest bajnoki, szintén élőben a delmagyar.hu-n!

Vége a mérkőzésnek!

90+1.p.: A hosszabbításban egyenlít a KTE! Tóth Zoltán hosszú kirúgása után Dosso vette le a labdát, majd kiugratta a jobbösszekötő helyén beinduló Csordást, aki 12 méterről, jobbal, a jobb alsó sarokba lőtt, 1-1.

85.p.: Farkas András a baloldalon egy megkerülős csellel faképnél hagyta védőjét, majd élesen a kapu elé lőtt, a berobbanó Dosso elől azonban Stanisic szögletre mentett. A sarokrúgást Csordás végezte el, a kilépő kapus lehúzta a labdát, de nyomban ki is ejtette azt kezéből, Tchami azonban az utolsó pillanatban kivágta a játékszert a veszélyes zónából.

84.p.: N'Galle helyére Molnár állt be.

75.p.: Farkas István helyére Máté állt be.

72.p.: Tchami a 16-os oldalvonalától, az alapvonaltól két méterről próbálta a hosszú felső sarokba csavarni a labdát, de kevéssel célt tévesztett.

71.p.: Szabó Tamás kapott sárga lapot Tchami fellökésééért.

62.p.: Újabb hazai csere: Hevesi-Tóth helyére Szalai állt be.

60.p.: Antal helyén Stanisic folytatja.

59.p.: Vezet a Szolnok. Egy jobb oldali szabadrúgás után a hosszúoldalon helyezkedő Hevesi-Tóh visszafejelte a labdát, az érkező Koós pedig 11 méterről a bal alsó sarokba fejelt, 1-0.

58.p.: Farkas I. beadása után Dosso került ziccerbe, két méterről kapura lőtt, de a gólvonalon álló Rokszin kivágta a labdát.

55.p.: Cseredömping: Remili helyett Koós, Mile helyett Vörös, Bertus helyett Brdaric, Patvaros helyett Farkas András állt be.

50.p: Lengyel szerzett labdát a félpályán, majd Miléhez passzolt, aki 20 méterről, jobbal kapura lőtt, Tóth azonban biztosan védett.

48.p.: N'Galle adott középre az oldalvonal mellől, a 16-oson helyezkedő Remili átlépte a labdát, az érkező Mile pedig 13 méterről, ballal a bal felső sarok mellé lőtt.

A szünetben kettős cserét hajtott végre Tomiszlav Szivics. Gyagya Attilát Nagy Viktor váltotta, Hegedűs Ádám helyére pedig Tölgyesi Viktor állt be.

Elkezdődött a második félidő.

A félidő utolsó 10 percében semmi említésre való megmozdulás nem akadt a pályán.

Vége az első félidőnek!

36.p.: Dosso passzolt Csordáshoz, aki 15 méterről, jobbal azonnal lőtt, nem sokkal kapu fölé.

33.p.: Bertus ugratta ki Dossot, aki kilépett a védők közül, a kifutó kapus mellett eltolta a labdát, de a védők beérték, és felszabadítottak.

29.p.: Remili gurított vissza az alapvonal közeléből az érkező Lengyel leé, aki 14 méterről, ballal a kapu fölé lőtt.

27.p.: Gyagya ívelt szabadrúgásból a kapu elé, Dosso 6 méterről csúsztatott, de Tarczy biztosan védett.

24.p.: Előbb Antal kapott sárga lapot Dosso buktatásáért. A megítélt szabadrúgást Csordás végezte el 19 méterről, de jobbal, kevéssel a jobb felső sarok mellé lőtt.

18.p.: Remili 30 méteres szabadrúgásból lőtt kapu fölé.

16.p.: Remili futott el a jobb oldalon, majd középre adott, a menteni próbáló Urbán lábáról a jobb sarok felé perdült a labda, de Tóth gyors vetődéssel hárított.

8.p.: Tarczy rosszul sikerült kirúgása után Hegedűs szerezte meg a labdát, 30 méterről, jobbal azonnal kapura emelt, de a labda kevéssel a léc felett hagyta el a játékteret.

5.p.: Szabó szerzett labdát, majd középre ívelt, de Tarczy magabiztosan lehúzta a levegőből a labdát.

Elkezdődött a mérkőzés! A KTE fehér mezben és nadrágban, a Szolnok teljes piros szerelésben játszik.

12:55: Gyagya Attila felépült sérüléséből, így újra elfoglalhatja helyét a védelem tengelyében. Az egész szezonban megbízhatóan teljesítő hátvéd a Videoton elleni találkozón sérült meg, azóta a Tiszakanyár elleni Magyar Kupa, és a Győr elleni Monicomp Liga mérkőzést is kihagyta.

12:50: A Ligakupa "A" csoportjában a Szolnok és a KTE mellett a Budapest Honvéd kapott még helyet. Az első játéknapon a Szolnok (2-1), a másodikon pedig a KTE (4-2) verte el a budapestieket, így ez a mai meccs akár csoportrangadónak is tekinthető.

12:45: A KTE ezúttal 4-3-3-as formációban lép pályára, a középpályán három fiatal játékossal.

Tomiszlav Szivics mérkőzés előtti nyilatkozata itt elolvasható. A keddi interjúnak megfelelően a kecskeméti csapat igencsak felforgatott állapotban lép ma pályára, hiszen a KTE két nap múlva már az Újpest ellen játszik nagyon fontos bajnokit.

Köszöntjük Olvasóinkat a Szolnoki MÁV - KTE-Ereco Ligakupa mérkőzés online közvetítésén.

• 3. kkrisz079 2010. november 03. 16:35
    „Nekik az elsö csapatuk volt,nekünk meg a harmadik.Jó ez így.”
  • 2. kecskeméti2 2010. november 03. 14:53
    „Na azért! Szép volt srácok.”
  • 1. kecskeméti2 2010. november 03. 14:36
    „Na erre kell hazajönnöm?! gyerünk fiúk nehogy már kikapjunk a szomszédoktól!”

Tagadta az erőszakot a gyermekeit éheztető apa

"- Miért ütötte meg a feleségét? -Csak!" – így válaszolt a nyomozók kérdésére az a férfi, aki többek között kiskorú személy ellen elkövetett szeméremsértés vádjával állt ma bíróság elé.