2017. 08. 17. csütörtök - Jácint 17°C | 31°C Még több cikk.

A motokrosszos Bertotto remek idénye

A fiatal szegedi motokrosszozó, a kilencéves Bertotto Tommaso mögött igen mozgalmas versenyszezon van.
Kiválóan szerepelt az idei magyar bajnokságon: a nyolc versenyből ötöt megnyert, a további hármon második helyezést ért el, így nem csoda, ha összesítésben ő lett a bajnok. A nemzetközi viadalok közül a Közép-Európai-kupa hat állomásából négyen részt vett, az összetettben pedig negyedik helyezést ért el; a franciaországi MX Master Kids világkupán harmadik helyen végzett, míg Olaszországban, a Motocross Trivenetón (a Nyugat-kupához hasonlít), ahol 25 versenyző indult az 50 és a 65 köbcentiméteres kategóriában, Bertotto összetettben hetedik helyezést ért el. Történt egy debütálás is: először indult az Enduro olasz bajnokságon, ahol nyert.

Dargóék helyt álltak: Tisza Volán-Vasas 1-3

A Vasas jutott tovább a magyar kupa legjobb 16 csapata közé, de a Volán a hajrában megszerezte a… Tovább olvasom