2016. 12. 10. szombat - Judit 0°C | 9°C

Arany Torna DSE: remeklő serdülők

Torna, Budapest - Kiválóan szerepeltek a szegedi Arany Torna DSE tornászai a budapesti Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnokban rendezett felnőtt, ifjúsági, serdülő és kadett II. osztályú csapatbajnokságon.
A fiúknál az ifjúságiak mezőnyében a Laczi Gergely, Csabai Bálint, Szűcs Zénó, Körmöci Dominik négyes második lett, egyéniben Laczi a második, Csabai a harmadik, Szűcs az ötödik, Körmöci a hatodik helyen zárt. A kadetteknél Bonecz Máté és Bélteki Péter duója harmadik helyen végzett, Bélteki egyéniben ugyanezt az eredményt érte el, Bonecz kilencedik lett. A serdülőknél az Arany Torna DSE szerezte meg az aranyat Kálai Gábor, Berényi Kristóf, Selényi Márk, Benkó Balázs összeállításban, sőt, Benkó egyéniben sem talált legyőzőre, míg Selényi harmadik lett. Az ifjúságiak mezőnyében, a lányoknál a Novák Adél, Tolnai Dóra, Kruppai Henrietta, Gyarmati Gréta, Orvos Alexandra, Kanász Jázmin összetételű csapat ötödik lett.

Szedeák: rutinból sincs már hiány

A Naturtex- SZTE-Szedeák NB I A csoportos férfi kosárlabdacsapata szombaton 16 órától Sopronban kezdi meg a 2014–2015-ös bajnoki szezont. Tovább olvasom