2017. 01. 19. csütörtök - Sára, Márió -7°C | 0°C

Borzalmas hajrá után vereség a lengyelektől

A magyar férfi kézilabda-válogatott az utolsó tíz percben összetörve 31–24-re kikapott a lengyel csapattól a bécsújhelyi nemzetközi torna pénteki második fordulójában.
Akárcsak csütörtökön a horvátok ellen, most is rosszul kezdett Csoknyai István szövetségi kapitány együttese. A 14. percben már 8–3-ra vezettek a lengyelek, de még a szünet előtt sikerült az egyenlítés. A második félidő két magyar góllal indult, ám gyorsan jött a fordulat. A legutóbbi vb bronzérmese jól őrizte előnyét, a hajrában pedig nem ismert kegyelmet. Az 51. percben még 23–22 volt az állás...

Ezzel eldőlt, hogy a magyarok nem nyerhetik meg a tornát, amelyet a mai, 20.20-kor kezdődő, Ausztria elleni mérkőzéssel zárnak.

Krivokapics öt góljával az egyik legjobb volt. Fotó: Schmidt Andrea
Krivokapics öt góljával az egyik legjobb volt.
Fotó: MTI

Interwetten Kupa, 2. forduló:

Lengyelország–Magyarország 31–24 (11–11)
A magyar gólszerzők:
Laluska 5, Krivokapics 5, Törő 3, Ilyés 3, Zubai 3, Gulyás 1, Gál 1, Putics 1, Nagy K. 1, Iváncsik T. 1.

• 2. Tapasztalt 2010. január 09. 13:12
    „És hol voltak a veszprémi ászok? Csoki, több szegedit kéne beválogatni”
  • 1. TUTI 2010. január 09. 02:41
    „Lala, krivo formában?
    Két szegedi oldja meg a 3. hiányát??? :):D”

Zsiga: a második siker

Costa Rica, Szeged. Zsiga Máté (jelenleg 24. a junior-világranglistán), a Szegedi VTK versenyzője a… Tovább olvasom