2017. 10. 22. vasárnap - Előd 10°C | 20°C Még több cikk.

Döntőbe jutott Franciaországban a Pick Szeged

A Pick Szeged férfi kézilabdacsapata Franciaországban, Grenobleban szerepel nemzetközi tornán. Az elődöntőben 12-12-es félidő után 29-27-re nyert a Dunkerque ellen.
Pick Szeged-U.S. Dunkerque Grand Littoral 29-27 (12-12)
Nemzetközi férfi kézilabdatorna, Franiaország, Grenoble, elődöntő.
Mikler 17 védés (39%)
Gólszerzők: Larholm 8, Prodanovics 4, Balogh 4, Pribanic 3, Vadkerti, Sulc, Buday, Ancsin 2-2, Zubai, Kekezovics.

A franciák szereztek vezetést, 3-2-re vezettek, majd fordított a Pick, 4-3-ra és 9-7-re is vezetett. Ezután a hajrá a Dunkergue volt, a félidőben 12-12-öt mutatott az eredményjelző.

A 40. percben 21-18-ra, az 50. percben 25-22-re vezetett a Pick Szeged. A játékvezetők 2x2 percre kiszórták Zubai Szabolcsot, az 55. percben egyenlítettek a gallok: 27-27. A hajrá a Szegedé volt, csak a Pick szerzett gólt, így 29-27-re nyert, döntőt játszik az SH Chambery ellen.
A Skaliczki-csapat végig vezetett, jól játszott, különösen a svéd válogatott Jonas Larholm, aki megmutatta, hogy miért igazolta le a Pick Szeged.

A finálét szombaton 21 órakor rendezik!

Az első meccsen: SH Chambery–St Raphael Var Handball 27-26 (12-14)

• 4. atti414 2012. szeptember 02. 09:14
  • 3. atti414 2012. szeptember 02. 09:12
    „Hol van már a cikk a döntőről? Vagy mindenki szabadnapos a lapnál? A Pickhandballon már olvasható...”
  • 2. TUTI 2012. szeptember 02. 08:18
    „No, mi lett?”
  • 1. igazságkereső 2012. szeptember 01. 21:26
    „Szép volt fiúk, így tovább! Sok sikert a győzelemig!!”

Érmes szentesi tervek

A Hungerit-Szentesi VK női vízilabdacsapatának kerete átalakult, de a tervek nem változtak, dobogós helyen akarnak végezni a különböző sorozatokban. Tovább olvasom