Délmagyar logó

2017. 09. 20. szerda - Friderika 10°C | 19°C Még több cikk.

Labdarúgás: indul a Téli-kupa

A hétvégén nyolc helyszínen megkezdődik a II. Csongrád megyei téli nagypályás labdarúgótorna.
Az eseményre harminckét csapat nevezett, amelyek nyolc négyes csoportban küzdenek majd.

A kvartettek első helyezettjei a folytatásban az 1–8., a másodikok a 9–16., a harmadikok a 17–24., a negyedikek pedig a 25–32. helyért játszanak a következő hétvégén. A három játéknap alatt kialakuló sorrendben az 1–30. helyezettek automatikusan jogot szereznek a következő Téli-kupán való indulásra, míg az utolsó kettő esetében előfordulhat változás. Az eseményen szombaton három, vasárnap öt csoport lép pályára.

A hétvégi program, szombat, 2. csoport, Mórahalom, 10 óra: Csanytelek–St. Mihály, 11.15: Kistelek–Bordány, 12.30: Csanytelek–Kistelek, 13.45: St. Mihály–Bordány, 15 óra: Csanytelek–Bordány, 16.15: St. Mihály–Kistelek. 4. csoport, Kiskundorozsma, 10 óra: Szőreg–Kiskundorozsma, 11.15: Tápé–Rock Klub, 12.30: Szőreg–Tápé, 13.45: Kiskundorozsma–Rock Klub, 15 óra: Szőreg–Rock Klub, 16.15: Kiskundorozsma–Tápé. 7. forduló, Algyő, 10 óra: Újszentiván–Algyő, 11.15: Rozmarin Zrt. Mártély–Pázsit, 12.30: Újszentiván–Mártéy, 13.45: Algyő–Pázsit, 15 óra: Újszentiván–Pázsit, 16.15: Algyő–Mártély.

Saller-kupa Röszkén

A röszkei sportcsarnokban ma délután kezdődik a III. Saller-kupa kispályás labdarúgótorna, amelyen a Csongrád megyei bajnokságok 16 csapata vesz részt.

A III. Saller-kupa programja, január 30. (péntek), 17 órától: A csoport (SZEOL SC, Zsombó, Móravárosi Kinizsi, Kistelek). Január 31. (szombat), 8 órától: B csoport (Makó, Algyő II., Kübekháza, Mártély); 12.30-tól: C csoport (Röszke, Csanádpalota, Baktó, Tiszasziget); 17 órától: D csoport (FK 1899 Szeged, Üllés, Deszk, Sándorfalva). Február 1. (vasárnap), 9 órától: negyeddöntők, 12 órától: elődöntők, 13.30-tól: mérkőzés a 3. helyért, 14.15-től: döntő.

Vasárnap, 1. csoport, Sándorfalva, 10 óra: Balástya–Sándorfalva, 11.15: Universitas–SZVSE, 12.30: Balástya–Universitas, 13.45: Sándorfalva–SZVSE, 15 óra: Balástya–SZVSE, 16.15: Sándorfalva–Universitas. 3. csoport, Kiskundorozsma, 10 óra: Csengele–Tiszasziget, 11.15: Zsombó–Móravárosi Kinizsi, 12.30: Csengele–Zsombó, 13.45: Tiszasziget–Móraváros, 15 óra: Csengele–Móraváros, 16.15: Tiszasziget–Zsombó. 5. csoport, Szentes, 10 óra: Tömörkény–Szentesi Kinizsi, 11.15: Csongrád-Turbó–Nagymágocs, 12.30: Tömörkény–Csongrád, 13.45: Szentes–Nagymágocs, 15 óra: Tömörkény–Nagymágocs, 16.15: Szentesi Kinizsi–Csongrád. 6. csoport, Makó, 10 óra: Apátfalva–Makó, 11.15: Marosmenti UFC–Deszk, 12.30: Apátfalva–MUFC, 13.45: Makó–Deszk, 15 óra: Apátfalva–Deszk, 16.15: Makó–MUFC. 8. csoport, Hódmezővásárhely, 10 óra: Szikáncs–HFC, 11.15: Mindszent–Székkutas, 12.30: Szikáncs–Mindszent, 13.45: HFC–Székkutas, 15 óra: Szikáncs–Székkutas, 16.15: HFC–Mindszent.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Csala: kemény élet, kemény ököl

Saját promoterét (mérkőzésszervezőjét) legyőzve lett profi nehézsúlyú magyar bajnok a szegedi–hódmezővásárhelyi Csala Zoltán (37), aki azok után, hogy megjárta a börtönt, most mindent alárendel az ökölvívásnak. Tovább olvasom