2017. 04. 26. szerda - Ervin 8°C | 22°C Még több cikk.

Reális különbség: a Vasasnál járt a Kalo-Méh CS&K Szentes

A férfi vízilabda OB I utolsó idei fordulójában kilencgólos vereséget szenvedett a Kalo-Méh CS&K Szentes a Vasas otthonában.
A vendégek úgy ugrottak a vízbe, hogy már túl voltak a számukra legfontosabb meccseken, emiatt kicsit leengedtek, amit a Vasas az első negyedben kihasználva elhúzott 4–0-ra. A hazaiak biztos vezetésénél a folytatásban már a vendégek is „megérdemeltek" néhány játékvezetői ítéletet, de a jelentős különbségért nem elsősorban a játékvezetők voltak ludasok, reális volt a Vasas fölénye. A legnagyobb különbség négy perccel a vége előtt alakult ki (16–5), de végül tíz alá került a Szentes, köszönhetően Lázár duplájának.

A piros-kékek nem vették félvállról az összecsapást, számukra ugyanis még nem ért véget a szezon, szerdán BL-csoportmeccset játszanak még Szegeden.

Lukács Dénes: – Valós, reális a különbség, de az eredmény miatt nincs okunk szégyenkezni. Összességében elégedett vagyok az őszi teljesítményünkkel.