Délmagyar logó

2017. 07. 24. hétfő - Kinga, Kincső 21°C | 34°C Még több cikk.

Taroltak a szentesiek

A vásárhelyi és szarvasi országos, illetve nemzetközi szenior versenyen ismét jól szerepeltek a Szentesi Delfin ESC úszói, az előbbin különösképpen Melkuhn Dezső, aki átvehette a legjobban szereplő férfi úszónak kiírt különdíjat is.

A szentesiek eredményei, Vásárhely:
Becsák Jánosné: 1. lett 50 m mellen, 100 gyorson, 200 gyorson, 400 gyorson, 100 mellen, 50 gyorson.
Melkuhn Dezső: 1. 200 vegyesen, 400 gyorson, 100 mellen, 100 pillén; 2. 50 pillén, 100 háton.
Kómár Lajos: 1. 50 pillén, 200 gyorson, 100 pillén; 2. 100 gyorson, 50 gyorson.
Dr. Bakacsi Gyula: 1. 100 háton, 100 mellen; 2. 50 háton, 50 mellen, 50 gyorson, 100 gyorson.
Bertényi Mária: 1. 50 mellen; 2. 100 gyorson, 200 gyorson, 400 gyorson, 100 mellen; 3. 50 gyorson.
Téli Éva: 2. 50 pillén, 50 mellen, 100 mellen, 100 pillén; 3. 200 vegyesen.
Rozgonyi Eszter: 2. 50 mellen, 100 gyorson, 200 vegyesen.
Virágos Éva: 2. 100 háton, 50 háton; 3. 100 gyorson, 400 gyorson, 50 gyorson.
Debreczeni Beáta: 2. 50 pillén, 50 mellen; 3. 100 háton.
Bálega Szilvia: 2. 100 háton; 3. 50 pillén.
Pászti Edit: 2. 50 háton; 3. 50 gyorson.
Bocskay Zsófia: 3. 100 gyorson, 50 pillén, 100 pillén, 400 gyorson.
Dr. Petz János: 3. 50 háton, 50 gyorson.
Bodnár Istvánné: 3. 100 gyorson.

Váltók:
4×50 m férfi vegyes, V. kcs.: 2. Szentes (dr. Kanyó, Melkuhn, Kómár, Gombos). 4×50 m női vegyes, II. kcs.: 2. Szentes (Bálega, Rozgonyi, Bertényi, Téli); V. kcs.: 2. Szentes (Bocskay, Becsákné, Ferkéné, Bodnárné). 4×50 m férfi gyorsváltó, III. kcs.: 1. Szentes (Bertényi, Téli, Virágos, Pászti); V. kcs.: 2. Szentes (Bocskay, Lukátsy, Becsákné, Ferkéné).

Szarvas:
Pólyáné Téli Éva: 1. 25 m mellen, 50 mellen, 25 pillén, 50 pillén, 25 háton, 25 gyorson, 50 gyorson, 100 vegyesen.
Pászti Edit: 1. 25 pillén, 25 háton, 50 háton, 25 mellen, 25 gyorson; 2. 100 vegyesen.
Melkuhn Dezső: 1. 50 pillén, 50 mellen, 100 vegyesen, 25 mellen, 25 pillén.
Becsák Jánosné: 1. 100 vegyesen, 25 pillén, 25 mellen, 50 mellen; 2. 25 háton, 50 háton, 25 gyorson, 50 gyorson.
Dr. Bakacsi Gyula: 1. 25 mellen, 25 háton, 25 gyorson, 50 mellen; 2. 50 háton, 50 gyorson.
Bocskay Zsófia: 1. 25 pillén, 100 vegyesen, 50 gyorson.
Bihari János: 1. 50 háton; 2. 50 gyorson; 3. 25 mellen, 50 mellen, 25 pillén, 50 pillén, 25 gyorson.
Szakács Ernő: 1. 50 gyorson; 2. 25 gyorson; 3. 50 mellen.
Dr. Petz János: 2. 50 gyorson, 50 pillén; 3. 25 gyorson.
Pengő Erzsébet: 2. 50 gyorson; 3. 100 vegyesen.
Lukátsy Kati: 3. 25 mellen.

Váltók:
4×25 m férfi vegyes, IV. kcs.: 2. Szentes (Melkuhn, Bihari, Szakács, dr. Kanyó). 4×25 m női vegyes, V. kcs.: 3. Szentes (Bocskay, Ferkéné, Becsákné, Bodnárné). 4×25 m Mix vegyes, V. kcs.: 2. Szentes (Bocskay, Melkuhn, Becsákné, Petz); VI. kcs.: 2. Szentes (Bihari, Kanyó, Bodnárné, Lukátsy). 4×25 m férfi gyors, V. kcs.: Szentes (Petz, Melkuhn, Szakács, Bihari). 4×25 m Mix gyors, V. kcs.: 2. Szentes (Becsákné, Melkuhn, Pászti, Bihari).

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Kopjafa a legendáknak

A magyar labdarúgás napja alkalmából az Aranycsapat tiszteletére holnap kopjafát avatnak az Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékparkban. Tovább olvasom