2017. 10. 19. csütörtök - Nándor 10°C | 24°C Még több cikk.

NBA: harmadik meccsét is megnyerte a Boston

Meglepő módon hazai pályán kapott ki 14 ponttal a címvédő Los Angeles Lakers a Dallas Maverickstől.
Remekel az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) új idényében a Boston Celtics, amely harmadik mérkőzésén is diadalmaskodott: a gárda ezúttal a Chicago Bullsra mért 28 pontos vereséget. Ugyanakkor meglepő módon hazai pályán kapott ki 14 ponttal a címvédő Los Angeles Lakers a Dallas Maverickstől. A Charlotte Bobcats-New York Knicks összecsapás csak a második hosszabbításban dőlt el a házigazdák javára.

Eredmények: Charlotte Bobcats-New York Knicks 102-100 - kétszeri hosszabbítás után Philadelphia 76ers-Milwaukee Bucks 99-86 Atlanta Falcons-Washington Wizards 100-89 Boston Celtic-Chicago Bulls 118-90 Detroit Pistons-Oklahoma City 83-91 Indiana Pacers-Miami Heats 83-96 Memphis Grizzlies-Toronto Raptors 115-107 Minnesota Timberwolves-Cleveland Cavaliers 87-104 New Jersey Nets-Orlando Magic 85-95 New Orleans Hornets-Sacramento Kings 97-92 Utah Jazz-Los Angeles Clippers 111-98 Phoenix Suns-Golden State Warriors 123-101 Los Angeles Lakers-Dallas Mavericks 80-94