2017. 04. 27. csütörtök - Zita 10°C | 24°C Még több cikk.

Talmácsi kiesett, a 15 éves Redding nyert

Talmácsi Gábor a második helyről indulva, két kör után feladni kényszerült a Brit Nagydíjat a gyorsasági motoros világbajnokság 125 köbcentiméteres kategóriájában, vasárnap kora délután.
A versenyt a 15 éves Scott Redding nyerte, aki ezzel két rekordot is felállított. Ő lett a legfiatalabb futamgyőztes és az első brit, aki nyerni tudott a Donington Parkban. A második a világbajnoki pontversenyt vezető Mike Di Meglio, a harmadik a szintén 15 esztendős Marc Marquez lett, akinek mindössze a hatodik versenye volt a vasárnapi. A magyar világbajnok nem szerzett pontot és így visszacsúszott a hetedik helyre összetettben. Az első helyen - előnyét növelve - továbbra is Di Meglio áll.

Gyorsasági motor, Brit Nagydíj: 1. Scott Redding (brit, Aprilia) 41:39.472 perc 2. Mike Di Meglio (francia, Derbi) +5.324 másodperc 3. Marc Marquez (spanyol, KTM) +5.806 4. Sergio Gadea (spanyol, Aprilia) +13.990 5. Simeone Corsi (olasz, Aprilia) +16.855 ... Talmácsi Gábor (magyar, Aprilia) kiesett a 2. körben

A vb-pontverseny állása: 1. Mike Di Meglio (francia), 132 pont 2. Simone Corsi (olasz), 109 pont ... 7. Talmácsi Gábor, 68 pont

Megérkezett a tibeti fővárosba az olimpiai láng

A lhászai váltófutás idején a legtöbb helyi lakos otthonában maradt, és az üzletek is bezárva… Tovább olvasom