Nyerhetett volna a Szeged 2011

A labdarúgó NB II 13. fordulójában pontot szerzett a Szeged 2011-GA a Sopron ellen.

Szeged 2011-GA–Sopron 1–1 (0–1)

Merkantil Bank labdarúgó NB II, 13. forduló. Gyula, 250 néző. Vezette: Dolnegó Bálint (Pápai, Szvetnyik).

Szeged 2011-GA: Szántai – Coroian, Farkas M., Papp F., Zabari – Horváth A., Pászka – Balogh G. (Molnár J., 36.), Germán (Nicorec, 55.), Balázs R. (Dinjar, a szünetben) – Zádori. Edző: Supka Attila.

Sopron: Heinrich – Holzmann, Hadházi, Ágh Z., Szabó L. – Krizsonits (Batizi-Pócsi, a szünetben), Gyürki, Sifter, Szőke (Winkler, 87.) – Kulcsár K. (Garda, 78.), Horváth P. Edző: Németh Szabolcs

Gólszerzők: Zabari (82.), ill. Gyürki (28.).

Supka Attila: – Az ellenfél kétszer lőtt kapura, míg mi végig nyomás alatt tartottuk. Két kapufát lőttünk, kétszer vezettük a kapusra a labdát, és nem kaptunk meg két büntetőt.

20.    Siófok    13    1    3    9    10    –    23    6

További eredmények: Budaörs–Siófok 2–1, Budafok–Csákvár 0–2, Szolnok–Cegléd 1–1, Vác–Békéscsaba 2–1, Kazincbarcika–Mosonmagyaróvár 0–0, Soroksár–Győr 1–1, Dorog–Zalaegerszeg 3–0, Gyirmót–MTK 2–3, Nyíregyháza–Kisvárda 0–0.