Utánpótlás-eredmények

2019.12.18. 13:41

Hosszabbítás után győztek a Goodwill Pharma Szegedi Vízmű

Pályán az utánpótlás.

Hosszabbítás után győztek a Goodwill Pharma Szegedi Vízmű U14-esei. FOTÓ: HEMMERTNÉ NÉMETH ANNAMÁRIA

Jégkorong

Kárpáti Farkasok–Goodwill Pharma Szegedi Vízmű

U12-es bajnokság, Sárga csoport, 9. forduló.

Goodwill Pharma Szegedi Vízmű: Hemmert János – Gombás Dávid, Rózsa Marcell, Csizmadia Ronald, Fábián Huba, Mák Márton – Molnár Ádám, Szabó Marcel, Börcsök Dóra, Jernei Máté, Kókai Márk – Csányi Botond, Ilisz Emese Tea, Kónya Koppány – Varga Regő (kapus). Edző: Maslac Michael.

KMH SE Warriors–Goodwill Pharma Szegedi Vízmű 3–4 (1–2, 0–0, 2–1, 0–1) – hosszabbítás után

U14-es bajnokság, B csoport, 11. forduló.

Goodwill Pharma Szegedi Vízmű: Veress Bence (89%) – Borbély Balázs, Gyenge Iván, Pallós Zsombor 1 (2), Szabó Bence 1 (1), Vörös Henrik Zsigmond 2 – Nadj Mateja, Szabó Marcel, Dobó Ármin (1), Peceric Slaven, Vastag Ivett – Bulik Andor Péter, Paróczy Szabolcs, Fábián Simon, Kocsis Gergely Koppány, Wehli Marcell. Edző: Balázs Csongor.

FC Hatvan Gigászai–Goodwill Pharma Szegedi Vízmű 4–14 (4–5, 0–9)

U16-os 3×3-as bajnokság, Keleti csoport, 3. forduló.

Goodwill Pharma Szegedi Vízmű: Hüvös Gábor Bendegúz – Markulik Kende, Peceric Petar 1, Szőke Gergő 1 – Csányi Bence 2, Osznovics Lóránt 3, Vörös Henrik Zsigmond – Dobó Ármin 2, Peceric Slaven 1, Vastag Ivett 4. Edző: Csiki Csaba.

Goodwill Pharma Szegedi Vízmű–FTC-Telekom 12–1 (5–1, 7–0)

U16-os 3x3-as bajnokság, Keleti csoport, 4. forduló.

Goodwill Pharma Szegedi Vízmű: Hüvös Gábor Bendegúz – Markulik Kende 2, Peceric Petar 4, Szőke Gergő 1 – Csányi Bence 1, Osznovics Lóránt, Vörös Henrik Zsigmond 1 – Dobó Ármin 2, Peceric Slaven 1, Vastag Ivett. Edző: Csiki Csaba.

Kézilabda

Grundfos Tatabánya–PICK SZEGED 19–26 (10–15)

Fiú U14, I. osztály, Felsőház, 1. forduló, Tatabánya.

A szegedi gólszerzők: Laluska 7, Janecskó 6, Német 5, Bakó 3, Kiss 2, Herbert, Nyíri. Pácza.

Balda Ákos: – Jól kezdük a mérkőzést, úgy, ahogyan kell. Jól, pontosan és ötletesen fejeztük be a támadásainkat, amivel elhúztunk négy góllal. A második félidőben volt egy kis hullámvölgyünk, amikor visszajött a Tatabánya 3 gólra, de 17–14-től fokozatosan növeltük az előnyünket, és a játék képe alapján megérdemelten győztünk. Gratulálok a fiúknak az egész őszhöz!

PICK Szeged II.–Balmazújváros 36–27 (17–19)

Fiú serdülő I. osztály, Kelet, 13. forduló, Szeged.

A szegedi gólszerzők: Szűcs 7, Tóth 5, Mikuska 5, Szűcs 4, Vojnár 4, Halász 3, Szöllősi 2, Csóti 2, Németh 2, Vörös 2.

Szabó Levente: – Győzelemmel zártuk az utolsó fordulót, amely remélem, kellő erőt ad a folytatáshoz. Az első félidőben kapkodva, szétszórtan védekeztünk, a második félidőben elfogadhatóan kézilabdáztunk.

PICK Szeged–FTC 21-26 (9-12)

I. osztályú ifjúsági bajnokság, Kelet, 13. forduló, Szeged.

PICK Szeged: Marczika 1 – Kurai 1, Csiki 3, Kinyó 1, Csíki, Tőkés 3, Lőrinc 1. Csere: Krivokapics, Gémes (kapusok), Csányi 6, Bajus 4, Szilágyi 1, Rosta, Hegedűs, Kaszás, Noska. Edző: Velky Péter.

Velky Péter: – A listavezetőt fogadtuk az utolsó őszi fordulóban. Kemény mérkőzésre számítottunk, annak ellenére, hogy hiányosan állt fel az ellenfelünk, így is lett. Voltak nagyon jó periódusaink, de sajnos a kevesebbet hibázó csapat nyert a végén. Ízelítőt kaptunk abból, hogy hová szeretnénk eljutni.

PICK Szeged II.–Hódmezővásárhelyi KE 29–15

Ceglédi KKSE–PICK Szeged II. 20–19

Fiú U13-as bajnokság.

Mandl Alice: – Az őszi szezon utolsó fordulóját Cegléden játszotta az U13-as korosztály. Az első mérkőzésen a játékosaim bátran, könnyen lőtték a gólokat.

A vásárhelyiek fizikális erőfölénye ugyan megnehezítette a védekezésünket, de az első játékrészben megszerzett gólkülönbséget a mérkőzés végéig tudtuk tartani.

A Cegléd ellen is fegyelmezetten kezdtünk, a helyzeteinket jó arányban értékesítettük. Gratulálok a fiúknak, mert okosan játszottak, ismét jelesre vizsgáztak küzdeni tudásból. A mérkőzés összképe alapján kétségkívül megérdemelték volna legalább az egyik pontot.

Kosárlabda

A Vásárhelyi Kosársuli csapata jutott be a régiós döntőbe, miután megnyerték a juniorok számára kiírt regionális bajnokságot. A tízfordulós bajnokságban a vásárhelyiek kilenc győzelemmel és egy vereséggel zártak. A csoport másik csapata, a Szedeák a negyedik helyen áll a zárás előtt.

Vásárhelyi Kosársuli–Szedeák 79–71

Fiú U18-as bajnokság.

A Kosársuli pontszerzői: Ságodi 16/9, Kozma 5, Bodócsi 15 /6, Buka, Knyur 5/3, Balogh 14, Pánczél 12/3, Filak, Szántó, Kovács, Megyesi 12. Edző: Czibere Zoltán.

Hetedik győzelmét aratta a Naturtex-SZTE-Szedeák U20-as csapata az NB I/A csoportos bajnokságban, a címvédő szegediek ezúttal az Oroszlányt győzték le, méghozzá 83 ponttal.

Naturtex-SZTE-Szedeák–OSE Lions 133–50 (28–13, 34–12, 33–9, 38–16)

Fiú U20-as bajnokság, 10. forduló.

Naturtex-SZTE-Szedeák: Káposzta K. 23/3, Patkós 18/6, Balogh Sz. 16/3, Polányi 12, Lőrincz 12, Tráser M. L. 11, Kamenik 10/6, Gardi 8/6, Botka 7/3, Pinnyey 6/3, Tráser N. Z. 6, Slavcec 4. Edző: Kiss Zsolt.

Röplabda

Szegedi RSE–Szolnoki Sportcentrum 1:3 (14:25)(27:25)(8:25)(7:25)

DEAC – Szegedi RSE 3:0 (25:17)(25:22)(26:24)

Fiú U19 OIB, Debrecen.

Szegedi RSE: Gera Bálint, Varga Tamás, Janó Csongor, Somosi Levente, Hernádi Marcell, Varga Medárd, Baricsa Gergő, Szunyogh Szabolcs.

Vezetőedző: Hullmann Zsolt.

Hullmann Zsolt: – Hiába voltak szép megmozdulásaink, túl sok volt a ki nem kényszerített hibánk. A Szolnok elleni szettgyőzelemnek örülök, hiszen a végelszámolásnál nagyon fontos lehet. Azért is fontosak az ilyen tornák, hogy megtanuljuk a szoros végjátékok kezelését, így legközelebb már mi hagyjuk el győztesen a pályát. Sajnos a távolság rányomta a bélyegét a játékunkra, de a fiúk mindent megtettek az eredmény érdekében. Kicsit látszott az év végi hangulat a csapaton, de ezzel együtt büszke vagyok rájuk.

TRSE–Szegedi RSE 1:2 (25:22)(18:25)(13:25)

Budaörsi DSE/Emericus SE–Szegedi RSE 0:3 (15:25)(24:26)(20:25)

Szegedi RSE–MAFC-Nikola Tesla 3:0 (25:15)(25:21)(25:17)

Leány U19 OIB, Budaörs.

Szegedi RSE: Kiss Boglárka, Béres Blanka, Kiss Anna, Németh Hanna, Szalay Kata, Szatmári Júlia, Mészáros Dorka, Nyers Noémi, Nagy Mína, Kiss Zsófia

Vezetőedző: Csányi Roland.

Csányi Roland: – Ebben a korosztályban nekünk minden nyert szett és meccs ajándék. Ezt tudják a lányok is, ennek köszönhetően ezek a találkozóink a megszokottnál sokkal felszabadultabb játékot hoznak. Nagyon fontos, hogy egy csapatként mozogjunk, így éljük meg a győzelmeket, vereségeket. Remélem, ez a mentalitás a serdülő forduló hajrájában kicsúcsosodik. Büszke vagyok a lányokra!

MEAFC-Miskolc U21–Szegedi RSE 3:0 (25:13)(25:13)(25:20)

U21/NB II férfi bajnokság, Keleti A csoport, Miskolc

Szegedi RSE: Búzás Botond, Czakó Lóránt, Baranyi Dávid, Móczár Dávid, Feier Tibor, Polyák Péter Ábel, Ferencz Erik, Róka Máté. Vezetőedző: Kovács Zoltán.

Kovács Zoltán: – Sok hibával játszottunk, ez sajnos a nyitásra és a nyitásfogadásra is jellemző volt. A cseréinkkel megcsillant a remény a harmadik játszmában, sajnos későn, a fiúkat viszont dicséret illeti a küzdelemért!

Szolnoki Sportcentrum A–Szegedi RSE-1 0:3 (13:25)(8:25)(15:25)

Szegedi RSE-1–DELTA Röplabda SE 3:0 (25:9)(25:15)(25:19)

UTE U15 A–Szegedi RSE-1 0:3 (25:27)(16:25)(19:25)

Leány U15 OGYB I. osztály, Szeged, József Attila Általános Iskola.

Szegedi RSE-1: Sojnóczky Sára, Paksi Kitti, Simon Lili, Pap Kata, Mányai Maja, Kiss Nóra, Makai Emma, Nagy-Hegyesi Réka, Verebes Dorina.

Vezetőedző: Strezeneczki Gyula.

Szegedi RSE–Szolnoki Sportcentrum 0:3 (21:25)(18:25)(25:27)

Malév SC–Szegedi RSE 0:3 (11:25)(20:25)(17:25)

Tatár Mihály Fiú U15 OGYB, Szeged, Hattyas sori Tornacsarnok

Szegedi RSE: Elek Botond, Apáti Márk, Tápai Bendegúz, Lehoczki Dániel, Szorcsik Miklós, Wodala Benjámin, Vörös Szabolcs, Pintér Barnabás, Bálint Ákos, Pálinkó Máté, Mikle-Baráth Milán, Pintér Gergely. Vezetőedző: Varga Tamás.

Vízilabda

Döntetlennel zárta a Délkeleti gyermek II. bajnokság küzdelmeit a Szegedi Vízipóló Suli.

Szegedi Vízipóló Suli–Kecskemét 12–12 (4–4, 4–4, 3–3, 1–1)