2018. 10. 23. kedd - Gyöngyi 7°C | 15°C Még több cikk.

Megyekettő: Szabó nagyokat védett

A Csongrád megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság 10. fordulójában a Nagymágocs- Mindszent összecsapást választottuk kiemelt mérkőzésnek, amelyen 1-1-es döntetlen született.
A vendégek pontszerzéséhez Szabó nagy védésekkel járult hozzá, őt csak Szarvas tudta mattolni a 70. percben. A vendégek Hős tizenegyesével vezettek az első félidőben, majd a hazaiaknak a fordításra is volt sanszuk, de nem tudtak élni a lehetőségeikkel. Az Üllés–Deszk és a Csanytelek–Tömörkény összecsapás is izgalmas volt, az utolsó percekben alakult ki a döntetlen.

Szabadnapos: Székkutas

Nagymágocs–Mindszent 1–1 (0–1)
Nagymágocs, 100 néző. Vezette: Bozóki Rajmund – közepesen (Szeri, Török).
Nagymágocs: Kovács 6 – Köteles 7, Tóth 6, Bartolák 6, Dovics M. 6, Plenter 6, Varga 7, Szarvas 7 (Annus –), Magyar 6 (Dovics Á. –), Farkas 6 (Papp –), Heredea 6. Edző: Vadász Béla.
Mindszent: Szabó Á. 9 – Szobácsi 7,5, Gilicze 7,5, Szabó B. 7,5, Galambosi 7,5, Hős 7,5, Brizik-Bodrogi 7,5, Szabó J. 7,5 (Kispál –), Sziver 7,5, Csatlós 7,5 (Kiss –), Sipos 7,5 (Fekete 7,5). Edző: Antal Ferenc.
Gólszerzők: Szarvas (70.), ill. Hős (34. – 11-esből).
Kiállítva: Sziver (60.), Hős (65.).
Vadász Béla: – Fiatal csapatom múlt heti méretes zakója után felállt a padlóról. Küzdelmes mérkőzésen a gyenge helyzetkihasználásunk és az ellenfél kapusa miatt meg kellett elégednünk az egy ponttal.
Antal Ferenc: – Igazságos döntetlen született.
Kiszombor    1 (0)
Makó II.    4 (2)

Kiszombor, 150 néző.
Vezette: Bán Imre (Szűcs, Kis).
Kiszombor: Keresztúri – Csizmadia, Bodré, Bálint (Ornyik), Tézsla L., Tézsla K. (Horváth), Kovács A. (Grúber), Kardos (Varga), Rutai (Antal), Budai, Kovács L. Edző: Simon Szilveszter.
Makó II.: Frank – Papp, Pataki, Szebehelyi, Köteles, Bakos (Torma), Bány, Béres (Zádori), Tamasi, Krucsó (Bálint), Kóródi (Kovács D.). Edző: Gabnai Győző.
Gólszerzők: Grúber (76. – 11-esből), ill. Béres (13., 84.) Bány (42.), Torma (89.)
Jók: senki, ill. mindenki.
Csanytelek    2 (2)
Tömörkény    2 (0)

Csanytelek, 250 néző.
Vezette: Fodor Lajos (Dobó, Förgeteg).
Csanytelek: Vigh – Kósa, Juhász, Forgó, Gémes, Moszheim (Lévai Je.), Bátki, Gyöngyi, Lévai Jó. (Potor), Nagy, Hidas (Mészáros). Edző: Szólik Róbert.
Tömörkény: Bugyi D. (Bontovics) – Varga N. (Gila), Baktai, Dombi, Gulyás Sza. (Losonczi), Sallai Sz., Bugyi I., Czibolya, Boldog (Janó), Ocskó, Patyi (Varga D.). Edző: Sallai Róbert.
Gólszerzők: Bátki (23.), Nagy (32.), ill. Czibolya (58., 90.).
Jók: Forgó, Bátki, ill. Czibolya.
St. Mihály    4 (2)
Móravárosi Kinizsi    2 (0)

Szentmihály, 60 néző.
Vezette: Samu László (Jaksa, Katarof).
St. Mihály: Szél – Kis (Szabó), Csobán R., Csobán K., Olajos (Szántai), Miklós, Erdélyi (Mangó), Simon (Nagypál), Hufnágel (Nagy), Rabi, Kohlrusz. Edző: Szél István.
Móravárosi Kinizsi: Vér – Kanalas, Kakuszi, Hegyes, Faragó, Laczi Z., Klippel, Jónás (Takács), Makra (Beke), Gofjár, Laczi N. (Gerendeli). Játékos-edző: Laczi Norbert.
Gólszerzők: Kis (6., 20., 65.), Mangó (69.), ill. Kakuszi (53.), Laczi Z. (55. – 11-esből).
Kiállítva: Kohlrusz (52.), Mangó (87.), ill. Beke (87.).
Jók: Szél, Kis, Olajos, ill. senki.
Zsombó    6 (4)
Balástya    0 (0)

Zsombó, 100 néző.
Vezette: Dobó Zoltán (Szilágyi, Boldog).
Zsombó: Busa – Tápai (Megyeri), Túri (Szilágyi Á.), Bálint, Zetkó, Kószó, Rárósi (Vasas), Gyuris (Balogh), Mihálffy, Mocsári, Szűcs (Székely). Edző: Daru Sándor.
Balástya: Prcic – Szűcs S. (Gombos), Tóth, Rózsa (Farkas), Batancs, Nyerges, Veress, Vámos T., Szűcs J., Nagy, Vámos N. (Csige). Edző: Cserenkó Szabolcs.
Gólszerzők: Szűcs (2), Rárósi, Mihálffy, Mocsári, Szilágyi Á.
Kiállítva: Mocsári, ill. Prcic.
Jók: Szűcs, Mihálffy, Rárósi, Busa, ill. senki.
Csengele    2 (1)
Apátfalva    1 (1)

Csengele, 100 néző.
Vezette: Mucsi Zsolt (Farkas, Kucsora).
Csengele: Cserháti – Kovács, Tóth, Nagy, Vincze, Gera (Gurdics), Kiss (Kányási), Brinszky, Novák (Nagymihály), Jójárt (Kócsó), Koncz M. (Kovács). Edző: Kun-Szabó Tibor.
Apátfalva: Köteles – Horváth, Rakity, Graur, Maglóczki, Matuz (Herczeg), Ocskó (Sóki J. II.), Szabó, Juhász, Baranyi, Sarnyai (Bacsa, Sóki J. I.). Edző: Koczkás Zoltán.
Gólszerzők: Novák (44.), Koncz M. (82.), ill. Baranyi (5.).
Jók: Cserháti, Novák, Koncz M., ill. Köteles, Rakity, Baranyi.
Üllés    4 (1)
Deszk    4 (1)

Forráskút, 80 néző.
Vezette: Hideg Bence (Semetka, Cseh).
Üllés: Papp – Zámbó, Peták, Kormos, Jánk (Vér), Király, Cseh, Bodré, Mihalkó, Gyuris, Kispál.
Megbízott edző: Papp Zoltán.
Deszk: Bata – Kecsenovics (Tóth), Barta, Győri, Huszti, Kelemen, Szentmártoni, Gyenes, Adamov F., Major (Fekete), Gallai. Edző: Lehota István.
Gólszerzők: Cseh (14., 59., 88.), Mihalkó (66.), ill. Major (30.), Kelemen (69.), Gyenes (74.), Gallai (84.).
Kiállítva: Vér (89.).
Jók: Kispál, Cseh, ill. Szentmártoni, Adamov F.