Közegészségügyi vészhelyzet

2019.10.04. 12:28

Gusztustalan: nézze meg, mit műveltek a Nagyáruház lépcsőfeljárójával!

Már megint vécének nézték a közterületet.

„Tudom, hogy ez a probléma napi szinten jelen van a városunkban, és felháborítónak tartom, hogy nem tesz ellene senki. Egy újabb gyöngyszeme csodaszép városunk hajléktalan (?) lakóinak művéből” – írta olvasó-tudósítónk. Azt nem tudhatjuk, fedél nélkülire jött-e rá a szükség, vagy valaki a buliból tartott hazafelé – a közegészségügyi vészhelyzetet a Nagyáruház Jókai utca felőli lépcsőfeljárójánál tekinthetik meg.

Valaki összerondította a lépcsőfeljáró falát a Nagyáruháznál. Nem is kicsit. Fotó: Olvasó-tudósító

Ma írt róla lapunk: csak szeptemberben már több mint 400 esetben intézkedtek a rendőrök hajléktalanok kapcsán. A város nyilvános vécéinek hiányáról is sok cikk született már.

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a delmagyar.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!