2019. 04. 20. szombat - Tivadar Még több cikk.

Gyorsan lezárták: megnyerte a párharcot a Hungerit-Szentesi VK

Az idény legsimább meccsével zárta le a Tatabánya elleni párharcot a Hungerit-Szentesi VK, miután 15-7-re nyert idegenben.
Tatabánya–Hungerit-Szentesi VK 7–15 (0–4, 2–4, 2–3, 3–4)
Női vízilabda OB I, 5–8. helyért, 2. mérkőzés. Tatabánya, 100 néző. Vezette: Sándor P., Madarasi.
Tatabánya: Zirighné Sós – Zantleitner N., Jenei, Pintér, Bicskei, Tátrai 3, Sedlakova. Csere: Marsi (kapus), Dobos, Vaszari, Balogh 3, Petik, Kolarova 1, Keresztes. Vezetőedző: Zantleitner Krisztina.
Hungerit-Szentesi VK: Lekrinszki – Szabó K. 1, Perez 5, Guannan 5, Kádár 1, Mandics 2, Kövér-Kis 1. Csere: Füsti Molnár (kapus), Fodor, Dömsödi, Dávid, Korom. Vezetőedző: Komlósi Péter.
Gól – emberelőnyből: 15/2, ill. 6/3.
Kipontozódott: Szabó K., Korom.

Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2–0 a Hungerit-Szentesi VK javára.

A két légiós, a frissen érkezett Niu Guannan és a spanyol Noelia Mora Perez öt-öt gólt szerzett, így most már készülhetnek az 5-6. helyért folyó párharcra az Eger–Szeged győztese ellen.

Komlósi Péter: – Elképesztően jól kezdték a lányok a mérkőzést, mivel a második negyed közepén már 7–0-ra vezettünk. Viszonylag kevés játékossal utaztunk el Tatabányára, csak egy védőt hoztunk, így a megnyugtató előny tudatában arra törekedtünk, hogy megőrizzük az előnyünket. Fontos, hogy lezártuk a párharcot, így van időnk pihenni, valamint felkészülni a szezon utolsó feladatára.

Történetük legjobb eredményére hajt a Goodwill Pharma Tisza Tollas SE

A legutóbbi szezonban újoncként negyedik lett, a jelenlegi évadban pedig már biztosan felülmúlja ezt… Tovább olvasom