Keresés a cikkben szereplő gyorslinkek szerint:

9 találat Sztankovics Anna névre

2015.07.16. 08:28

Széles Sándor: Teljesen meggyógyultam!

A Gyurta-csapat idén harmadszor edzőtáborozik Hódmezővásárhelyen a strandfürdőben és a sportuszodában, a legjobbak a kazanyi világbajnokságra treníroznak.

2014.08.22. 14:54

Újabb három magyar arany az ifjúsági olimpián

A magyarok hét elsőségnél tartanak Nankingban.

2013.12.15. 18:50

Rövidpályás úszó-Eb: Gyurta Dániel első 200 mellen, Hosszú második 400 vegyesen

200 gyorson Kozma Dominik is felállhatott a dobogóra, ezen a távon a nőknél Verrasztó Evelyn ötödik lett. Hosszú Katinka bronzérmes 200 háton.

2013.12.13. 17:50

Rövidpályás úszó Eb - Gyurta és Verrasztó is aranyérmes

Gyurta Dániel aranyérmet nyert 100 méter mellen pénteken a dániai Herningben zajló rövidpályás úszó Európa-bajnokságon.

2013.11.16. 18:03

A felnőtt ob-n éremhalmozó Novoszáth Melinda az Eb-keretben

Kiss László szövetségi kapitány kihirdette a herningi rövidpályás úszó Európa-bajnokságon induló magyar válogatott keretét, amelyben a szegedi Novoszáth Melinda is szerepel.

2013.04.21. 16:27

Az úszás volt a legeredményesebb sportág 2012-ben

A 2021-es vizes világbajnokságra benyújtott pályázat is téma volt a MÚSZ vasárnapi, évi rendes közgyűlésén.

2012.04.04. 13:07

25-27 magyar úszó lehet ott az olimpián

Kiss László szövetségi kapitány úgy számol, hogy összesen 25-27 magyar úszó indulhat majd a nyári, londoni olimpián.

2012.03.29. 20:21

Úszó ob: Cseh László három érmet szerzett, egy csúcs is született

Cseh László címfosztásával kezdődött a debreceni országos úszóbajnokság csütörtöki nyitónapjának döntős sorozata, de három érmet így is szerzett.

2011.07.13. 13:00

Szilágyi Nikolett belgrádi úszása

Két számban vett részt a belgrádi ifjúsági úszó Európa-bajnokságon Szilágyi Nikolett, a Toyota T-Max Szegedi Úszó Egylet versenyzője.