Délmagyar logó

2019. 06. 19. szerda - Gyárfás 19°C | 28°C Még több cikk.

62 szentesi siker a nemzetközi viadalon

Úszás, Szentes. A Szentesi Üdülőközpont 33 méteres medencéjében 24. alkalommal rendeztek nemzetközi szenior-úszóversenyt, ezúttal 4 ország 46 egyesületének 200 versenyzője vett részt a kétnapos viadalon.
A világ- és Európa-bajnoki érmesek, sokszoros országos bajnokok megmérettetésén a legfiatalabb indulók 18 esztendősek voltak, a legidősebb versenyző pedig 84 évesen állt rajthoz. A Szentesi Delfin ESC úszói nemcsak a szervezésben jeleskedtek: 50 egyéni és 12 váltógyőzelem mellett számtalan ezüst- és bronzérem is a házigazdákhoz került.

A Szentesi Delfin ESC versenyzőinek egyéni eredményei

Berezvainé Virágos Éva: 1. hely: 66 m gyors, 200 m gyors, 66 m hát, 133 m vegyes, 33 m gyors, 100 m gyors, 33 m hát;
Melkuhn Dezső: 1. hely: 66 m gyors, 200 m gyors, 100 m gyors, 66 m pillangó, 100 m pillangó, 33 m pillangó, 2. hely: 33 m gyors, 133 m vegyes;
Rozgonyi Eszter: 1. hely: 100 m mell, 66 m gyors, 66 m mell, 33 m gyors, 33 m mell, 100 m gyors;
Pólyáné Téli Éva: 1. hely: 33 m mell, 66 m mell, 100 m mell, 200 m mell, 33 m pillangó;
Tari László: 1. hely: 100 m gyors, 200 m gyors, 133 m vegyes, 100 m pillangó, 2. hely: 100 m mell;
Brunnerné Palásti Katalin: 1. hely: 66 m gyors, 33 m hát, 33 m pillangó, 2. hely: 100 m gyors, 100 m hát, 3. hely 133 m vegyes, 66 m hát, 4. hely: 200 m gyors;
Bocskai Zsófia: 1. hely: 33 m pillangó, 66 m pillangó, 100 m pillangó, 2. hely: 133 m vegyes, 3. hely: 100 m gyors;
Borzi Miklós: 1. hely: 66 m gyors, 200 m gyors, 33 m gyors, 2. hely: 100 m gyors; Venczel Kincső: 1. hely: 200 m gyors, 200 m mell, 133 m vegyes;
Bodnár Istvánné: 1. hely: 66 m mell, 33 m mell, 2. hely: 66 m gyors, 33 m gyors, 33 m hát;
Geönczeöl Gábor: 1. hely: 66 m mell, 66 m gyors;
Takács Tímea: 1. hely 33 m gyors, 2. hely: 66 m gyors, 33 m pillangó;
Nyéki Anikó: 1. hely: 100 m pillangó, 2. hely: 66 m pillangó, 100 m gyors, 3. hely: 200 m gyors, 4. hely: 33 m pillangó;
Ábel Krisztina: 1. hely: 33 m hát, 2. hely: 33 m gyors, 33 m pillangó;
Takács Tamara: 1. hely: 33 m pillangó, 2. hely: 33 m gyors, 3. hely: 66 m gyors;
Pengő Erzsébet: 1. hely: 100 m mell, 2. hely: 100 m gyors;
Pászti Edit: 2. hely: 33 m gyors, 33 m hát, 100 m hát;
Maczula Zoltán: 2. hely: 66 m gyors, 200 m gyors, 100 m gyors, 3. hely: 33 m gyors, 6. hely: 133 m vegyes;
Szenczy Erzsébet: 2. hely: 66 m gyors, 66 m mell, 3. hely: 100 m gyors, 100 m mell, 4. hely: 33 m mell, 5. hely: 33 m gyors;
Bíró Gábor: 2. hely: 200 m gyors, 100 m pillangó, 3. hely: 100 m gyors, 4. hely: 100 m mell, 133 m vegyes, 5. hely: 33 m gyors, 6. hely: 66 m gyors;
Lucz Imre: 2. hely: 100 m pillangó, 3. hely: 66 m gyors, 200 m gyors, 100 m gyors, 4. hely: 33 m mell, 133 m vegyes, 33 m gyors;
Kiss Csaba: 2. hely: 133 m vegyes, 3. hely: 200 m gyors, 200 m mell;
Debreczeni Beáta: 2. hely: 100 m mell, 3. hely: 200 m mell;
Hoffman Csaba: 2. hely: 200 m mell, 33 m mell, 4. hely: 33 m gyors, 100 m mell, 5. hely: 66 m mell;
Kovács Attila: 2. hely: 200 m gyors, 4. hely: 66 m gyors, 7. hely: 33 m gyors, 9. hely: 133 m vegyes;
Kovács Detre: 2. hely: 66 m pillangó;
Molnár Péter: 2. hely: 33 m gyors;
Bíró Ágnes: 2. hely: 33 m pillangó, 4. hely: 33 m gyors;
Demeterné Zsuzsa: 3. hely: 33 m hát, 4. hely: 66 m hát, 100 m hát;
Szakács Ernő: 3. hely: 33 m gyors, 33 m mell;
Kanászné Licsicsányi Rózsa: 3. hely: 66 m mell;
Vezsenyi Péter: 4. hely: 66 m gyors, 33 m gyors;
Sebők Tamás: 5. hely: 33 m mell, 100 m mell, 6. hely: 33 m gyors.

Váltók

Családi (2 felnőtt, 1 gyerek)
1. hely: Kiss Csaba, Venczel Kincső, Kiss Bulcsú;

Családi (1 felnőtt, 2 gyerek)
2. Kiss Csaba, Kiss Ajsa, Kiss Bulcsú;

4×33 m férfi vegyes
II. korcsoport: 1. Szentes (Bíró Gábor, Kovács Detre, Hoffman Csaba, Geönczeöl Gábor); IV. k.cs.: 2. Szentes (Kovács Attila, Kiss Csaba, Szabó Imre, Maczula Zoltán); VI. k.cs.: 2. Szentes (Tari László, Melkuhn Dezső, Borzi Miklós, dr. Vezsenyi Péter);

4×33 m női vegyes
0. k.cs.: 1. Szentes (Szenczy Erzsébet, Szenczy Nóra, Takács Tamara, Takács Tímea); III. k.cs.: 1. Szentes (dr. Venczel Kincső, Debreczeni Beáta, Nyéki Anikó, Rozgonyi Eszter); V. k.cs.: 1. Szentes (Virágos Éva, Téli Éva, Pengő Erzsébet, Palásti Katalin); VI. k.cs.: 2. Szentes (Demeterné Zsuzsa, Tóthné Katalin, Bocskai Zsófia, Bodnár Istvánné)

4×33 m férfi gyors
II. k.cs.: 1. Szentes (Bíró Gábor, Sebők Tamás, Hoffman Csaba, Szabó Imre); IV. k.cs.: 2. Szentes (Juhász Szabó István, Bólyai István, Molnár Péter, Joó Tibor); V. k.cs.: 1. Szentes (Kovács Attila, Tari László, dr. Borzi Miklós, Maczula Zoltán); VI. k.cs.: 2. Szentes (Szakács Ernő, Melkuhn Dezső, Lucz Imre, Vezsenyi Péter);

4×33 m női gyorsváltó
II. k.cs.: 2. Szentes (Bíró Ágnes, Szenczy Erzsébet, Takács Tímea, Takács Tamara); III. k.cs.: 1. Szentes (Pászti Edit, Rozgonyi Eszter, Nyéki Anikó, Ábel Krisztina); V. k.cs.: 1. Szentes (Palásti Katalin, Téli Éva, Pengő Erzsébet, Virágos Éva); VI. k.cs.: 1. Szentes (Tóthné Katalin, Bodnár Istvánné, Bocskai Zsófia, Demeterné Zsuzsa);

4×33 m mix vegyes
0. k.cs.: 1. Szentes (Takács Tímea, Sebők Tamás, Takács Tamara, Bíró Gábor); II. k.cs.: 2. Szentes (Hoffman Csaba, Rozgonyi Eszter, Bálega Szilvia, Joó Tibor); III. k.cs.: 3. Szentes (Ábel Krisztina, Molnár Péter, Nyéki Anikó, Juhász Szabó István); IV. k.cs.: 2. Szentes (Pászti Edit, Szabó Imre, Pengő Erzsébet, Maczula Zoltán); V. k.cs.: 1. Szentes (Virágos Éva, Téli Éva, Kovács Attila, Tari László); VI. k.cs.: 2. Szentes (Palásti Katalin, Borzi Miklós, Bocskai Zsófia, Vezsenyi Péter); VII. k.cs.: 1. Szentes (Gellér Józsefné, Melkuhn Dezső, Bodnár Istvánné, Szakács Ernő).
 

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Elter Antal dupla bronzérmet szerzett - Szegediek is remekeltek

Elter Antal dupla bronzérmet szerzett - Szegediek is remekeltek
Több mint 40 ország közel 1700 versenyzője összesen 3266 nevezést adott le a 25. budapesti kick-box világkupára, amelynek a BOK Csarnok adott otthont. Tovább olvasom