2018. 12. 17. hétfő - Lázár, Olimpia -10°C | 0°C Még több cikk.

Küzdelmes iksz

Tetemes hátrányból sikerült fordítania a Floratom Szeged AC-nek a Csákvár ellen, mindez azonban nem ért győzelmet, így igazságos döntetlen lett a vége.
Floratom Szeged AC–Csákvári TC 5–5
Férfi asztalitenisz extraliga, 8. forduló.
A szegedi győzelmeket szerezték: Vitsek 2, Kószó A., Lukács és a Vitsek, Kószó páros

A javuló formát mutató Csákvár ellen nem várt könnyű összecsapás a Floratom Szeged AC-re, de hazai pályán bízhatott a győzelemben. A Vitsek, Kószó duó az első játszma elvesztése után magabiztosan múlta felül a Varga, Éliás kettőst, majd Kószó egy megnyertnek hitt meccset veszített Éliással szemben.

Lukács játszmalabdákról veszített Hoffman ellen, Vitsek nem bírt Vargával, majd Kószó kettő mérkőzéslabdája ellenére gratulálni volt kénytelen Hoffmannak, 1-4. Lukács visszahozta a szegedi reményeket, mi több, Kószó feltámadásával már vezetett a Floratom. Lukács a záró összecsapáson nem bírt a remek napot kifogó Éliással, így igazságos pontosztozkodással ért véget a meccs.

Lukács Levente: – A rossz kezdés után nagyot küzdöttünk, remek csapategységünknek köszönhetjük a döntetlent.