2019. 06. 16. vasárnap - Jusztin 20°C | 33°C Még több cikk.

A végén vesztett a HFC

Elkerülte a szerencse a HFC labdarúgócsapatát a labdarúgó NB III Közép csoportjának 25. fordulójában, miután a 91. percben esett góllal 2-1-es vereséget szenvedett Iváncsán.
Iváncsa–HFC 2–1 (1–0)
Labdarúgó NB III, Közép csoport, 25. forduló. Iváncsa, 100 néző. Vezette: Kulcsár Katalin – közepesen (Imrő, Török).
Iváncsa: Dániel – Balogh, Kertai, Kovács D., Hujber (Balázsovics, 87.), Varga B., Szellák, Fekecs, Aradi, Cseszneki (Miklósvári, 77.), Büki (Berényi, 68.). Edző: Domján Attila.
HFC: Krnács 6 – Jankelic 6,5, Huszár – (Tóth J. 11., 6), Szabó Cs. 5,5, Mezei 6 (Darida, 90., –) – Vass A. 5,5, Katona 5–2=3, Povázsai 6,5, Hrabovszki 6 – Bódai 5,5, Csordás 6,5. Edző: Szűcs Róbert.
Gólszerzők: Balogh (40.), Aradi (91.), ill. Csordás (76.).
Sárga lap: Varga B. (43.), Szellák (67.), ill. Bódai (5.), Krnács (67.), Vass A. (81.), Hrabovszki (92.).
Kiállítva: Kertai (63.), ill. Katona (67.).

A szünet előtt szabadrúgás után lefejelt labdába kotort bele Balogh, amivel vezettek. A második félidőben jogos piros villant hazai oldalon, majd Katonát reklamálásért állították ki. Egyenlített a Vásárhely egy végletekig kijátszott támadás végén, de sajnos a slusszpoén nem maradt el, győztek a hazaiak.

Szűcs Róbert: – Végig meccsben voltunk, helyzeteket alakítottunk ki, gólt lőttünk, de sajnos a 92. percben egy véleményes szituáció után az ellenfél megnyerte a mérkőzést. Döntetlent minimum, de inkább győzelmet érdemeltünk volna a játék képe alapján.

Kiásta magának a gödröt a Makói FC

A labdarúgó NB III Közép csoportjának 25. fordulójában a Makó hazai pályán 4-2-re kikapott a Dabastól. Tovább olvasom