2019. 05. 22. szerda - Júlia, Rita Még több cikk.

Fuss, Balázs, fuss!

Fantasztikus szurkolótábor követte a világ legnépszerűbb triatlonsorozata, az Ironman texasi állomását, a különleges hangulatú viadalon a szegedi vasember, Csőke Balázs is szerepelt, a legjobb magyar indulóként 19. helyen zárt.
A fotó bal oldalán látható, ahogyan egy rajongó színes maskarában a Forrest Gump című film legendás mondatával (Fuss, Forrest, fuss!) is biztatja Csőke Balázst, aki el is mosolyodott, pedig már a kegyetlen viadal utolsó részénél, a maratoni futásnál tartott. A szegedi sportember számára különleges ez a verseny, hiszen évekig a helyszín közelében élt, így hazai futamként tekint rá. – Nagyszerű volt a hangulat, ez is segített a célom elérésben, ugyanis most arra helyeztem a hangsúlyt, hogy élvezzem a versenyzést. Óriási élmény volt, hogy sok barátomat láttam szurkolni – számolt be Facebook-oldalán Csőke Balázs, aki 9 órán belül teljesítette a 3,8 km úszásból, 180 km kerékpározásból és 42 km futásból álló távot.
Fotó: Facebook/Csőke Balázs

Megjárták a sportág elitjét: két szegedi is ott volt a fallabda-Eb-n

Története során először szerepelhetett a magyar fallabda-válogatott az Európa-bajnoki elitkörben, azaz a kontinens legjobb csapatai között. Tovább olvasom