Kilencedik bírók - Helytállt Csongrád megye válogatottja

A kilencedik helyen végzett a 2019-es Sípmester Fesztiválon, Miskolcon a csoportjában a Csongrád megyei játékvezető-válogatott, ezzel története harmadik legjobb eredményét érte el.

Az eseményen a csoportot a harmadik helyen zárta az együttes egy győzelemmel, egy döntetlennel és két vereséggel, majd a csoportharmadikok körmeccsén két, kilencméteresekkel megnyert mérkőzés után végzett a kilencedik helyen.

A Csongrád megyei válogatott eredményei a 2019-es Sípmester Fesztiválon, csoport: Fejér megye–Csongrád megye 4–1 (a Csongrád megyei gólszerző: Halász L.), Csongrád–Pest 4–6 (Tihanyi G. 2, Maurer J., Barta N.), Somogy–Csongrád 2–2 (Tihanyi G.), Csongrád– Szabolcs-Szatmár-Bereg 2–1 (Bálint D., Halász L.).

Kilencedik bírók – Helytállt Csongrád megye válogatottja

Körmérkőzés a 9. helyért: Csongrád–Borsod-Abaúj-Zemplén 3–3 (Barta N., Bálint D. 2), kilencméteresekkel 3:2. Csongrád–Tolna 1–1 (Halász L.), kilencméteresekkel 4:3.

A Csongrád megyei játékvezető-válogatott kerete: Kalmár László (elnök), Fülöp István Zoltán (csapatvezető), Fodor Lajos (technikai vezető), Szekeres Károly (alelnök), Kővári Róbert (szponzor), Bálint Zsolt (fotós), Kakuk Szabolcs (játékvezető), Borbás Bottyán Aurél, Tihanyi Gábor, Szabó László, Dobai János, ifj. Kormányos Gábor, Halász László, Bálint Dániel, Barta Norbert István, Maurer János, Török Sándor, Halász József, Bozóki Rajmund.