Délmagyar logó

2019. 04. 26. péntek - Ervin Még több cikk.

Pályán az utánpótlás: súlyos sérülés mellett is érem

Cselgáncs

Győr adott otthont a juniorok cselgáncsbajnokságának, amelyen a Szatymazi SE versenyzője, Ménesi Beatrix a +78 kilogrammos súlycsoportban a súlyos sérülése ellenére bronzérmet szerzett.

Tavasz-kupa, Solt, a Szatymazi SE versenyzőinek eredményei, elsők: Kónya Ádám (36 kg), Rafael Ábrahám (38 kg), Zádori Panna (40 kg), Erdei Csillag (41 kg), Szekeres Katalin (57 kg). Másodikok: Kiss Máté (36 kg), Erdei Csillag (40 kg, a serdülők között), Rafael Ábrahám (40 kg, a serdülők között), Flender Márk (55 kg), Kőhegyi Fanni (57 kg), Túri Alex (73 kg). Harmadikok: Czékmán Viktória (27 kg), Sisák Dániel (32 kg), Körmendi Kristóf (50 kg), Csabai Zsombor (50 kg), Butterer Nóra (50 kg), Nagy Boglárka (63 kg), Sáringer Kornél (66 kg).

A Szegedi Judo SE sportolói is elindultak a győri junior országos bajnokságon: Kovács Szabolcs tanítványai közül Tóth Botond (képünkön balról) a 73 kilogrammban ezüstérmet szerzett, míg ugyanebben a súlycsoportban Szecsei Viktor hetedik lett.
Jégkorong

Dunaújvárosi Acélbikák–Goodwill Pharma Szegedi Vízmű 3–4 (2–1, 0–2, 1–1)
U16-os bajnokság, B csoport, rájátszás, 4. forduló.
Goodwill Pharma Szegedi Vízmű: Curcic Milan (93%) – Pallós Bertalan 1, Videnovic Stefan, Sánta William, Szabó Dominik 1, Sári Krisztián 2 (2). Csere: Kis Matej, Vörös Henrik Zsigmond (1), Faragó Marcell, Peceric Petar, Vadkerti Zalán – Durica Luka, Wenner Miklós Barnabás, Gyenge Iván. Edző: Csiki Csaba.

Lehel HC–Goodwill Pharma Szegedi Vízmű 14–5 (3–2, 8–1, 3–2)
U14-es bajnokság, rájátszás a 19–31. helyekért, 4. forduló.
Goodwill Pharma Szegedi Vízmű: Veress Bence (75%) – Dobó Ármin (1), Markulik Kende, Osznovics Lóránt (1), Vörös Henrik Zsigmond 2, Pallós Zsombor (1). Csere: Gyenge Iván, Paróczy Szabolcs, Peceric Slaven 2, Szőke Gergő 1, Rózsa Marcell (2) – Nad Mateja, Csányi Bence, Kiss Béla András, Várhegyi Csongor László. bCsiki Csaba.

KSI SE–Goodwill Pharma Szegedi Vízmű 3–9 (1–2, 0–1, 2–6)
U14-es bajnokság, rájátszás a 19–31. helyekért, 5. forduló.
Goodwill Pharma Szegedi Vízmű: Veress Bence (89%) – Nad Mateja (2), Sári Krisztián 4 (1), Osznovics Lóránt 1, Peceric Slaven 1 (1), Vörös Henrik Zsigmond 1. Csere: Gyenge Iván, Paróczy Szabolcs (1), Csányi Bence, Szőke Gergő (1), Vastag Ivett 1 – Herédi Gergely, Kocsis Gergely Koppány 1, Wehli Marcell. Edző: Csiki
Csaba.

Kézilabda

Női ifjúsági I. osztály, Keleti csoport, 18. forduló:
Szent István SE (10.)–PC Trade Szeged KKSE (9.) 27–29 (10–12)
PC Trade Szeged KKSE: Gyovai S., Csanádi N. – Tóth S. 2, Kovács Sz. 7/5, Farkasinszki D. 1, Molnár K., Szöllősi Zs. 1, Baranyi L., Zsemberi Z. 4, Lukács B. 3, Kertész K., Csáki F. 1, Lantos Sz. 3, Pördi R. 1, Csécsei N. 6. Edző: Zsadányi Sándor.

Női ifjúsági II. osztály, Keleti csoport, 16. forduló:
K. Szeged SE (5.)–Kispest (11.) 38–22 (21–11)
KSZSE: JAKAB (kapus), Kovács 1 (1), Bognár 4, Fehér 4 (1), Király 3, CZIFRA 6, KOCZKÁS 12 (7), Janowszky 1, Drágán 1, Limpek 2, Perényi 2, Gajda 1 (1), Gyukics 1. Edzők: Komáromi Endre, Farkas Kitty.
Kiválóan védekezett a HLKC (feketében). Fotó: Blaskovics Tibor
Kiválóan védekezett a HLKC (feketében). Fotó: Blaskovics Tibor
Mikolik HS (12.)–HLKC (6.) 4–46 (0–23)
HLKC: Áncsán 1 – Tarján 5, Ötvös 9, Blaskovics 3, Földesi L. 7, Vörös 2, Kandó 4. Csere: Ocsovszky 12, Pataki, Petróczi 1, Bugnó 2, Kovács. Edző: Dankó Ervin.

Női ifjúsági III. osztály, Közép-déli csoport, 13. forduló:
Levendula Hotel FKSE-Algyő (6.)–Baja (10.) 49–13 (22–3)
FKSE: Bodor – Igaz 2, MIRCSE 9, SZATMÁRI 3, DUDÁS 17/2, Túri 5, KISS 5. Csere: Nagy 3, Mazurák 3/1, Székesi 1, Janecskó, Sobester 1. Edző: Gera Pál.

Csongrádi Tigrisek (5.)–Tiszakécske (8.) 26–20 (10–8)
A csongrádi gólszerzők: Urbaniczki B. 7, Gácsi-Kiss G. 5, Sánta R. 3, Barna M. 3, Illés A. 3, Farkas A. 2, Hering A. 2, Csernák E.

Női ifjúsági III. osztály, Délkeleti csoport, 13. forduló:
Csorvás (2.)–Makói KC (10.) 33–20 (17–11)
Makói KC: Stefanik, Leczki (kapusok), Bozsó, Dénes Dominika 5, Dénes Dorka 1, Hadobás 7/2, Halasi, Kakuszi, Rácz 3, Szűcs 4/2. Edző: Balázs Erika.

Gyomaendrőd (9.)–PC Trade Szeged KKSE U22 (5.) 27–27 (16–15)
PC Trade Szeged: Gyovai S., Körmendi K., Csanádi N. – Tóth S. 3, Kovács Sz. 4/1, Farkasinszki D. 1, Molnár K. 1/1, Szöllősi Zs., Baranyi L. 1, Zsemberi Z. 5, Bali R. 4, Kertész K. 3/3, Csáki F. 2, Lantos Sz., Pördi R., Bognár I. 3. Edző: Zsadányi Sándor.

Fiú ifjúsági I. osztály, Keleti csoport, 19. forduló:
Orosháza (14.)–PICK Szeged (2.) 29–36 (15–20)
PICK Szeged: Marczika 1 – Kurai 3, Csiki Cs. 2, Szabó B. 6, Oltványi 3, Tőkés 1, Józsa 10. Csere: Kucsera, L. Krivokapics 1 (kapusok), Nagy B. 1, Csíki R., Rea 2, Bajusz B. 2, Hegedűs 4. Edző: Velky Péter.
Fiú ifjúsági II. osztály, Keleti csoport, 16. forduló:
Balassagyarmat (9.)–PICK Szeged II. (8.) 15–28 (7–18)

Fiú ifjúsági III. osztály, Délkeleti csoport, 16. forduló:
Csongrádi Tigrisek (8.)–Békéscsabai BDSK (2.) 20–31 (11–14)
A csongrádi gólszerzők: Kovács D. 4, Korom B. 4, Sebők Cs. 3, Víg D. 3, Kovács S. 2, Csernák T. 2, Pesti K., Péter T.

ContiTech-Makó (3.)–Kiskunmajsa (5.) 26–14 (13–6)
A makói gólszerzők:
Lajtár K. 9, Sándor R. 8, Pusztai D. 3, Kollár N. 3, Pici H., Puskás R., Szegi M.

Kosárlabda

Férfi U20-as NB I A csoport, 22. forduló:
Naturtex-SZTE-Szedeák (1.)–Kecskemét (12.) 84–75 (21–12, 24–21, 22–14, 17–28)
Szedeák: Mike J. 8/6, Goldring B. 16, Bonifert B. 17/3, Varga Á. 7, Mayer Á. 12. Csere: Szatmári Zs. 15, Polányi K. 7/3, Cvijin P. 2, Gardi Á., Kass F., Szabó A. Edző: Kiss Zsolt.

Röplabda

A leány országos serdülőbajnokság helyosztójának első tornáját játszotta a Szegedi RSE I-es csapata Szolnokon. Hulmann Zsolt és Honti Szilárd tantíványai a három meccs közül kettőt nyertek, egyszer kikaptak.
Eredményeik, országos serdülőbajnokság, I. osztály, C5 csoport, Szolnok: Szegedi RSE I.–Szolnoki Sportiskola I. 0:3 (–21, –19, –16), Szegedi RSE I.–TRSE 3:0 (15, 17, 18), Felsővárosi Fésüs RA–Szegedi RSE I. 0:3 (–16, –18, –24).
A Szegedi RSE I. kerete: Kiss Boglárka, Béres Blanka, Rácz Lilla, Kiss Zsófia, Szatmári Júlia, Mészáros Dorka, Pető Réka, Nyers Noémi, Magyar Leila. Vezetőedző: Hulmann Zsolt, másodedző: Honti Szilárd.

Vízilabda

Benu fiú ifjúsági országos bajnokság, alapszakasz, A1 csoport, 18. forduló:
Legrand-Szentes (8.)–BVSC (2.) 9–20 (2–6, 3–4, 3–5, 1–5)
A szentesi gólszerzők: Bozó P. 3, ifj. Tóth Gy. 3, Katona P. 2, Korom Zs.

Benu fiú serdülő országos bajnokság, alapszakasz, A1 csoport, 18. forduló:
Legrand-Szentes (5.)–BVSC (7.) 9–7 (2–1, 2–3, 1–1, 4–2)
A szentesi gólszerzők:
Kasza D. 4, Barna M. 2, Mácsai G. 2, Rébeli Szabó Á.

Benu fiú gyermek országos bajnokság, alapszakasz, A1 csoport, 18. forduló:
Legrand-Szentes (12.)–BVSC (3.) 11–15 (2–4, 1–3, 3–3, 5–5)
A szentesi gólszerzők:
Tóth B. 4, Varga M. 3, Czirbus O. 2, Makán R., Félegyházi Török J.

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Delmagyar.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

A Bravúr reményében lépnek pályára a szegedi férfi kosárlabdázók ma Jászberényben

A Bravúr reményében lépnek pályára a szegedi férfi kosárlabdázók ma Jászberényben
A Jászberény otthonában folytatja a bajnokságot ma a Naturtex-SZTE- Szedeák, amelynél nagy kérdés:… Tovább olvasom