Nagyjából harminc, az utazást vállaló szegedi szurkoló előtt játszotta le a labdarúgó NB III Közép csoportjának rangadóját a Szeged-Grosics Akadémia Szentlőrincen.
Szentlőrinc–Szeged-Grosics Akadémia 1–1 (0–0)
Labdraúgó NB III, Közép csoport, 27. forduló. Szentlőrinc, 400 néző. Vezette: Antal Péter (Szvetnyik, Nagy M.).
Szentlőrinc: Hajagos – Bodó, Havas, Nagy R., Németh M. – Fenyvesi, Hampuk (Hleba, 68.), Harsányi, Nikics, Sili (Vojnics, 76.) – Keresztes. Vezetőedző: Túri Zsolt.
Szeged-GA: Alekszics – Achim S., Tóth G., Farkas M., Pászka – Zvara (Bata, 70.), Oláh G. (Hegedűs M., 76.), Germán, Coroian (Erdei, 57.) – Androka, Popin. Vezetőedző: Joao Janeiro.
Gólszerzők: Farkas M. (53., öngól), ill. Hegedűs M. (84.).
Sárga lap: Nagy R. (64.), Hleba (78.), ill. Tóth G. (17.), Oláh G. (51.).

A második félidő elején jött a hidegzuhany: egy beadásba Farkas Márk szerencsétlenül ért bele, a labda pedig a szegedi kapuba jutott, 1–0. A Szentlőrinc ezután már főleg az eredmény tartására törekedett, hiszen ha megnyeri a meccset, két pontra csökkent volna a hátránya a Szeged-GA mögött.

Ám a 84. percben érkezett az alig nyolc perce pályán lévő Hegedűs Martin, akinek a kapáslövése utat talált a hazai kapuba. A döntetlen révén a Szeged-GA előnye öt pont maradt – már csak három forduló van hátra a bajnokságból.

Joao Janeiro: – Az első félidőben nehéz volt szembeszélben játszani, az ellenfél magas labdákkal próbálkozott, szenvedtünk is. A második játékrészben minden ellenünk volt, hiszen lőttünk két gólt, mégis 1–1 lett a vége. Viszont legalább a szél ekkor velünk volt, irányítottuk a játékot, de egy kontra után öngólt vétettünk. Ám hittünk, és számítottunk minden labdarúgóra, ezért sikerült nagyon messziről egyenlíteni.
További eredmények: Iváncsa–Dunaújváros 2–2, Rákosmente–Taksony 2–1, Pécs–Paks II. 0–0, Szekszárd–Dabas 1–1.

Megyekettő: Öt gól esett Bakson