2018. 12. 17. hétfő - Lázár, Olimpia -10°C | 0°C Még több cikk.

Kiesett a Szentes a női vízilabda magyar kupából

A női vízilabda magyar kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Hungerit-Szentesi VK hazai pályán 6-18-as vereséget szenvedett a BVSC együttesétől, így a Kurca-partiak 14-33-as összesítéssel estek ki a fővárosiakkal szemben.
A zuglóiak már az első negyed után 5–0-ra vezettek, így rögtön a találkozó elején eldőlt, hogy a hazaiaknak nem lehet esélyük egy bravúros fordításra.

Vidumanszky László: – Az odavágón sokáig partiban voltunk, így itthon még szorosabb csatára számítottam, de ilyen kezdéssel nehéz folytatni. Ezzel a hozzáállással problémás lesz az Eger ellen pontokat gyűjteni, rendet kell tenni a fejekben.

Hungerit-Szentesi VK–BVSC 6–18 (0–5, 4–2, 1–4, 1–7)
Női vízilabda magyar kupa, negyeddöntő, visszavágó. Szentes, 200 néző.  Vezette: Debreceni, Kenéz.
Hungerit-Szentesi VK: Lekrinszki – Perez 1, Mihály 1, Kádár, Dias, Mandics 1, Kövér-Kis 1. Csere: Szabó, Kudella 2, Dömsödi, Czirbus. Edző: Vidumanszky László.
BVSC: Doroszlai – Illés 3, Takács, Koncz, Leimeter 5, Kuna, Gyöngyössy 3. Csere: Farkas K. 3, Hertzka, Farkas T. 2, Kele, Varga 1, Máté 1.
Edző: Petrovics Mátyás.
Gól – emberelőnyből: 4/1, ill. 7/1.
Ötméteresből: 1/1, ill. 2/2.
Kipontozódott: Dias.

A női magyar kupa negyeddöntő párharcának összesített eredménye: 33–14 a BVSC javára.

Ötgólos hátrányból felállt, de nem nyert a MOL-PICK Szeged a Skjern ellen - fotók, videók

Először vesztett pontot az újszegedi sportcsarnokban a MOL-PICK Szeged idén, 33-33-as döntetlennel a… Tovább olvasom