Haasz SZUE

10 hónapja
Magyar szempontból a vizes világbajnokság nyílt vízi 25 kilométeres döntőjében a férfiaknál hihetetlen drámákat láthattunk, a nőknél pedig remek teljesítményeket, köztük a Haász SZUE olimpikonja, a 6. helyen végző Olasz Anna remeklését. Szíve szerint a szegedi úszó már 5 km után feladta volna, hiszen embert próbáló körülményekkel küzdött meg.
10 hónapja
Papós Tamás
Miután a Haász SZUE úszója, Olasz Anna 16. helyen zárt a vizes világbajnokság olimpiai kvalifikációs nyílt vízi versenyén, emelt fővel beszélt a viadalról, amelyen nem sikerült kijutni az ötkarikás játékokra. Okkal volt büszke az Eb- és vb-ezüstérmes szegedi sportoló: bőven van esélye kvótát szerezni, ráadásul olyan teljesítményt nyújtott, amely még érmet is érhet a maratoni távon.
1 éve
Papós Tamás
A hosszútávúszó medencés országos bajnokságon összesen 11 érmet szereztek a Haász SZUE versenyzői, ebből kettőt a szegedi egyesület Európa- és világbajnoki ezüstérmes olimpikonja, Olasz Anna, aki 10 ezer méter után 5000 méteren is hazánk legjobbja lett a felnőtt mezőnyben.
1 éve
Papós Tamás
Lapunk, a Délmagyarország immár 49. alkalommal jutalmazta az év legjobb sportolóit, az idei gálán összesen 20 üvegtrófeát adhattunk át a Hungi Vigadóban a CE Glass jóvoltából. Sorozatunk harmadik részében ezúttal a Haász SZUE tehetségét, Fábián Fannit mutatjuk be, aki többek között ifjúsági Európa-bajnoki címet és felnőtt ob-aranyakat szerzett idén.
szponzorált tartalom
MVM EDISON 2020 – Verseny az innovatív megoldásokért
Holtan találtak egy 24 éves nőt dombrádi otthonában
Az elsődleges adatok szerint a nő halálát idegenkezűség okozta.
A siket lány esete az Instagrammal – kérése nem maradt válasz nélkül
Talán még másoknál is inkább megkeserítette az életét a járvány.
Francia csapatok végeztek az al-Kaida észak-afrikai vezetőjével Maliban
Abdelmalek Drukdelt a francia hadsereg alakulatai helyi partnerek támogatásával ölték meg.
Több mint 2,7 millió ügyfél választotta a törlesztési moratóriumot
Az adatok szerint az intézkedés a sérülékenyebb, az állami beavatkozásra leginkább rászoruló társadalmi csoportokat segítette.
A sereghajtó ellen veszített pontokat a Debrecen
A Debrecen 1-1-et játszott hazai pályán az utolsó helyezett Kaposvárral a labdarúgó OTP Bank Liga 27. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.
Mostantól nyitva az összes határátkelő Szlovákia és Ausztria felé is
A külügyi és határrendészeti egyeztetések eredményeként vége a hosszú kerülőknek.